10 spôsobov, ako vyliečiť slabé a krehké nechty

Viem, aké to je, keď chcete navštíviť obchod s nechtami, ale vaše krehké nechty vám neumožňujú zvoliť si takéto trendy v príťažlivosti, pretože sa príliš ľahko prelomia. To je dôvod, prečo som prišiel s 10 spôsobmi, ako liečiť slabé a krehké nechty.
Najmenej 3 z 10 žien majú nechty náchylné na lámanie, odlupovanie a štiepenie. Krehavé nechty v dnešnej dobe patria medzi najčastejšie videné odvolacie choroby.

Zatiaľ čo lesklé časopisy odvolania vás vyvolávajú, aby ste si vybrali špičkové ošetrenia nechtov, ktoré by vás stáli šťastie, prišiel som s 10 úžasnými spôsobmi, ako doma vyliečiť slabé nechty. Nehovorím o falškách ani o rýchlych opravách pre rozbité nechty, ale z dlhodobého hľadiska efektívne výsledky. Všetko, čo potrebujete, je vkradnúť sa do kuchynských skriniek pre zásoby.
Pozrite sa na 10 spôsobov, ako vyliečiť krehké a slabé nechty! 1. Denný olivový olej namočený na olivový olej sú nekonečné. Je to skutočne najuniverzálnejšia ingrediencia prospešná pre rôzne časti tela, od kože a vlasov po tráviaci systém a dokonca aj nechty. Okrem zníženia vysokej hladiny cholesterolu a úspešnej zvlhčovaní pokožky a vlasov tiež prenikne na opravy a nakoniec posilňuje nechty.
[Tiež si prečítajte: Dlhý trvalý lak na nechty]

Ako použiť –
Jednoducho namočte nechty do extra panenského olivového oleja na 10 minút denne a vychutnajte si kúzlo!

Zdroj: Emedia.leeward.hawaii.edu2. Týždenná horúca ropa a citrónová liečba je stará škola, ale horúce oleja a citrónové ošetrenia sú nepochybne efektívne. Horúca odroda vždy pracovala na vlasoch a nechtoch zázraky, najmä keď sa zmieša s citrónovou šťavou, aby ponúkla výživné týždenné ošetrenie nechtov!
Ako použiť –

Zmiešajte horúci olivový olej s niekoľkými kvapkami citrónovej šťavy – čerstvý alebo fľaškový, podľa vášho výberu. Ponorte bavlnenú vlnu do zmesi, položte ju na necht a bezpečne s kusom fólie. Nechajte ho na 10 minút a odstráňte. Všimnite si, že vaše nechty sú lesklé a zdravšie. Plus citrónová šťava odstraňuje tvrdohlavý žltý nádych spôsobený nadmerným používaním laku na nechty!
Zdroj: LifeTricks.com3. Morské soľné namáčanie, o ktorých všetci vieme, že morská soľ sa často používa vo vani, pokiaľ ide o jej uzdravenie a omladzujúce vlastnosti, takže ju môžeme využiť aj na starostlivosť o nechty.
Ako použiť –
Ponorte si nechty do misky teplého mlieka asi 5 minút. Môžete dokonca skúsiť miešanie v vaječných žĺtkoch a nechať pridaný bielkovín skutočne sprísniť vaše nechty.
Zdroj: Nail-files.tumblr.com5. Olej z čelového oleja Dropstea Tree je ďalšou prospešnou zložkou, ktorá sa ošetrená na všetkom, od vyčistenia akné až po ošetrenie kiahní kuracieho kiahne. Je to účinný antiseptik a úžasný zvlhčovač.
[SC: Mediad]
Ako použiť-
Aplikujte niekoľko kvapiek na nechty niekoľkokrát týždenne, aby ste uzdravili poškodenie predchádzajúcimi trhlinami a súčasne podmienku kutikuly.
Zdroj: blog.freepeople.com6. Vazelinedehydratácia je primárnou príčinou krehkých nechtov, a to je jeden z hlavných dôvodov nechtov, ktoré nechty vyschnú neuveriteľne rýchlo. Vaseline má veľa použití. čítaj viac.
Ako použiť-
Aplikujte vazelínu na nechty v noci, aby ste ich pomohli hydratovať a zabrániť im v rozdelení.
Zdroj: MakeuptipsFormySister.blogspot.com7. Správne záležitosti Dietno nezáleží na tom, koľko praktizujeme najrôznejšie výživné lokálne liečby, správna výživa je potrebná pre zdravé a krásne nechty. Potraviny bohaté na biotín vitamínu B môže zázraky na posilňovaní nechtov. Nájdete ho v karfiolu, arašidoch a šošovkách. Nasýtené tuky sú tiež nevyhnutné pre zdravé silné nechty, preto sa do svojej stravy pokúste začleniť veci, ako je avokádo a kokosový olej.
Zdroj: Julep.com8. FivePrefer Round -Clins ako ostré a nervózne nechty. Niečo také základné ako udržiavanie hrán vašich nechtov naznačuje, že bude oveľa menej pravdepodobné, že sa budú odlupovať. Podložia však iba jedným smerom, pretože pohyb tam a späť skutočne oslabuje necht.
Zdroj: NailArtlove.net9. MasagághedID Viete, že masírovanie nechtov v kruhovom pohybe stimuluje prietok krvi do oblasti, ktorá im pomôže rásť silnejšie?
Neexistuje oveľa cenovo dostupnejší liek ako tento, takže sa k nemu teraz ideálne. Použite akýkoľvek zvlhčovač, ktorý musíte odovzdať, ale ak náhodou máte ten, ktorý obsahuje bambucké maslo, potom je to ešte lepšie.
10. Noste misky rukavica nie je žiadne ošetrenie, ale opatrné jadro domácnosti môže skutočne zabrániť poškodeniu nechtov.
Vedeli ste väčšinou poškodenie vody?
Veda, ktorá stojí za týmto stavom, uvádza, že naše nechty majú tendenciu expandovať pri vode a pri sušení sa sťahujú. Tak sa nechty stávajú slabými a krehkými. To neznamená, že sa musíte vyhnúť sprche.
Keď umyte riad, jednoducho noste rukavice, ak nepoužívate umývačku riadu. Okrem vody čistiaci prostriedok poškodzuje nechty ďalej.
Zdroj: znudedpandashop.comwell, ak sledujete týchto 10 spôsobov, ako liečiť slabé a krehké nechty, som si istý, že vás nielen zachránili pred utratením majetku, ale mali zdravé a lesklé nechty. Takže zaujme skriňu a vykopajte základné veci a začnite proces hojenia.

Leave a Reply

Your email address will not be published.