10 čerstvých spôsobov, ako nosiť džínsy v lete

, viete, že ste unavení z džínsov, keď outfit kričí „ruka-me-down-please!“ Keďže džínsy sú v našom skrini nevyhnutnou základnou základňou, je jednoduché dôjsť z nápadov, aby ste ich upravili. Ak vás nebaví nosiť rovnaké párovanie, ako aj znova, je čas rozjasniť veci.
10 nových spôsobov nosenia džínsov
Vzhľadom na nové módne trendy v lete nie je pre vás dôvod, aby ste sa zapojili do svojich pravidelných džínsových rutiny. Namiesto toho sme zaokrúhlili 10 čerstvých spôsobov, ako nosiť džínsy v lete, aby sme do neho dýchali nový život. Rovnako ako najlepšia časť, všetky tieto oblečenie sú do značnej miery cenovo dostupné.

1. Celkovody
Teraz ste si možno všimli, že kombinézy sú hlavným trendom leta. Na roztočenie 90. rokov ich môžete spárovať s pár odvážnych páskových podpätkov, funky topánok, vesty alebo nadrozmerného gombíka. Ak ste si kúpili kombinézy minulé leto, možno budete hľadať nové spôsoby, ako ich upraviť. Môžete ich vytiahnuť zo skrine, pretože máme nejaké letné nápady, ktoré vás inšpirujú. Nechajte obrázky uvedené nižšie, ako vám ukážu, ako štýl kombinovať:
Vezmite si Cue z tohto modelu, ktorý manžetoval svoje krátke kombinézy s odizolovanou blúzkou, plochými sandálmi, plsteným klobúkom, ako aj vreckom na krížové telo.
Zdroj: Lookastic.com Biele kombinézy spárované s odizolovaným odpaliskom, ako aj čierny sandál je najdôležitejším vzhľadom.

Zdroj: Glamour.com Hneď najčastejšie je najlepší. Čierne tričko spárované s celkovým obsahom priamych nôh, ako to ukazuje módna redaktorka Veronika Heilbrunner, kombinuje najlepšiu štýlovú verziu párov, aké sme kedy videli.
Zdroj: Whowhatwear.com2. džínsová sukňa
Denimové sukne vytvárajú módne kolá každé leto, ako aj štýl možnosti 2018, sa nijako nelíši. Tento rok je predná strana gombíka obrovská. Ak nie ste s minismi spokojní, potom by ste boli radi, keby ste vedeli, že gombík prichádza v ceruzke, korčuliaroch, ako aj v štýle Maxi. Môžete spárovať džínsovú sukňu s háčkovaným pleteným vrchom alebo vestou, aby ste okorenili váš štýl. Noste sandále Gladiator, ako aj jednoduché príslušenstvo pre menej, je to viac. Tu sú čerstvé spôsoby, ako nosiť džínsy v lete:

Táto letná svorka je koketná, ľahká a uvoľnená. Vzhľad odráža veselá a svieži metóda v sezóne.
Zdroj: Katewaterhouse.com je videný na supermodelke Karlie Kloss, ktorý dal čerstvé točenie starej starej džínsovej sukne:

Zdroj: USMagazine.com Neexistuje nič ako svieža biela košeľa s džínsovnou sukňou, ako aj pármi mulov!
Zdroj: Whowhatwear.com3. Prerušenie
Leto nemôže byť celkom bez dvojice medzných šortiek. Sú skvelým štýlom návratu a sú ideálnym pre leto, čo vám dáva výhodu nad vaším vzhľadom. Môžete vyskúšať starú školskú skalu, ako aj rollovú atmosféru spárovaním svojich zúfalých džínsov s grafickým odpaliskom a konverznými kopmi. Pridajte doplnky, ako sú odtiene, ako aj mini batoh.

Zdroj: Spiceee.net4. milé džínsy
Tento najobľúbenejší džínsovina je skvelá, keď je horúci, pretože ich slouch fit. A čo viac, prichádzajú s množstvom roztrhnutí, čo vám umožňuje vyzerať dobre. Dnešné milé džínsy prichádzajú v množstve umývaní, dĺžok, ako aj rôznych vreckových vzorov, čím sa zaisťuje, že pre každé dievča je pár. Rovnako ako najlepšia časť džínsov z miláčikov je to, že okamžite transformujú celú atmosféru vášho oblečenia. Vďaka tomu je tu niekoľko nápadov, ako nosiť v lete džínsy so srdiečkami.
Ďalšou z najhorúcejších predmetov leta je vrchol plodín. Pár z nich vytvára nervóznu kombináciu. Denim pre umývanie svetla, ako je uvedené vyššie, je tiež na trend.
Zdroj: Jeansto.comDistressed, Blue Tee, Cross Body Bag, ako aj Stud Flats prispieva k zabíjaniu.
Zdroj: Prettydesigns.com5. džínsy
Tento džínsový štýl sa čoskoro podarilo byť v našom šatníku obľúbeným základom. Musíte však byť opatrní pri nosení týchto džínsov správnym spôsobom, aby ste lichotili svojej ceste hore. Pokiaľ ide o triky džínsových džínsov mamičky, udržujte svoj vzhľad zabezpečením zvýraznenia pása a bokov. Ak ste posadnutí tento letný džínsový dámsky štýl tipov, potom nehľadajte ďalej, ako tieto štýlové vzhľady, ktoré sa drvíme.
Pokúste sa zmiešať trendy pre prístup na chladnú dievčinu tým, že spárujete džínsy mamičiek s romantickou blúzkou. Celkový roztomilý kombo môže mať perfektný povrch so slnečnými okuliarmi a obručami.
Zdroj: Hercanvas.combell-Sleeved Tirls sú ďalším trendom, ako si dávať pozor na túto sezónu. Spárovanie tradičnej košele s džínsami mamičiek môže rozdať západnú rotáciu do vášho oblečenia.
Zdroj: Whowhatwear.com6. Rifľová bunda
Neexistuje žiadna nezhoda, že džínsové bundy sú dokonalým prechodným vrchným odevom. Môžete hodiť jeden, keď je počasie niekde medzi veľkým a horúcim. Alebo ak je príliš horúco, pripevnite ho okolo pásu. Vpredu je málo nápadov na oblečenie pre letné ľahšie vrstvenie, ako aj jednoduché súbory.
Zdroj: youreherefw.com7. Biele džínsy
Jedna vec, ktorú sa môžeme dostať rovno, je, že nikdy nebudeme odísť do dôchodku nášho modrého, ako aj čiernych džínsov. Nemôžeme však ignorovať skutočnosť, že leto je oficiálne onull

Leave a Reply

Your email address will not be published.