Ako vyzerať elegantne, ale pohodlne

< >

Nakupovať vzhľad

Existuje veľa miest a príležitostí, kde chceme vyzerať pohodlne a elegantne súčasne. Niektoré z týchto príležitostí alebo miest môžu byť v práci, trávia čas s deťmi, oslavy dovolenky alebo chodenie na príležitostné podujatie, ako je napríklad užívanie nápojov s priateľmi po práci. Preto je nevyhnutné mať pohodlné oblečenie, ktoré vyzerá a cíti sa skvele bez ohľadu na príležitosť.
Keď vstúpime do radostnej sezóny, je moja túžba nájsť tie oblečenie, ktoré majú sladké miesto medzi neformálnym, pohodlným a elegantným pre rôzne príležitosti. Ako dvaja pracujúca matka si túži po tom, aby som sa ľahko a pohodlne nosil z práce, aby som trávil čas s deťmi a držal rodinu a priateľov počas dovolenky a ďalej. a M.M.Lafleur’s „Ring It in“ Holiday Collection to robí pre mňa. Tieto kusy sú vyvinuté na oslavu sezóny – čokoľvek, čo vám vyzerá. Každý kus zo zbierky sa bude hrať dobre s položkami, ktoré už máte v skrini a kvalita je úžasná. Páči sa mi, že kusy sú vyvinuté s ohľadom na pohodlie, ale leštené, čo teraz potrebujem, keď vyvážim svoju prácu a životné požiadavky.
Použite môj kód „Jadore15“, aby ste si vzali 15% zľavu z prvého nákupu ceny v M.M.Lafleur. Platí to do 12/31/21.

< >

< >

Som si istý, že mnohí z vás sú muži fyzicky späť v práci, ale stále existujú ľudia, ktorí stále pracujú z domu ako ja. V uplynulom roku prešli pracovné odevy pre mňa a niektorých ďalších ďalších transformácie. Zistili sme, že si vyberieme pohodlné šaty, súpravy salónikov, miešanie a zodpovedajúce pletené oddelenia a potom pochopenie, kedy ich prepnúť na „obchodné vhodné“ oblečenie pre priblíženie hovorov a stretnutí. S M.M.Lafleur nemám pocit, že je potrebné urobiť náhlu zmenu v mojom oblečení. Ich kusy nie sú len vhodné spoločnosti, sú tiež pohodlné a môžu sa transformovať tak, aby vyhovovali akémukoľvek prostrediu a príležitosti. Ak vás zaujíma, ako vyzerať elegantne, ale pohodlne v tejto sviatočnej sezóne a ďalej, pozrite sa na tieto vzhľady, ktoré som navrhol s kusmi od M.M.Lafleur – skvelé pre posckovanie z povinností mamy až po stretnutia priblíženia. Bez ohľadu na to, aké je vaše pracovné prostredie, obliekanie sa do práce by malo byť pohodlné, ale elegantné. Kto nechce vyzerať skvele na prácu? Môžeme brať našu prácu vážne, ale nikdy sami sami.

V dnešnom príspevku vám ukážem rôzne spôsoby, ako sa môžete obliecť do práce, či už pracujete z domu alebo fyzicky v kancelárii. Tieto vzhľady sa dajú nosiť aj z práce až po trávenie času s deťmi. Zostavil som zoznam pohodlných odevov, ktoré môžete nosiť kedykoľvek, pre akékoľvek príležitosti prídu.
Ak je vaším hlavným cieľom vyzerať pohodlne, ale trendy na oslavu alebo na výber vašich detí a trávenie času s nimi, táto Cami v mincovni (dodáva sa v iných farbách) s týmto kašmírovým joggerom to urobí za vás. Vzhľad môžete dokončiť pomocou sviežej Snyderovej bundy a teniskami pre pohodlie, pričom vám stále umožní vyzerať trendy!

< >

Nakupovať vzhľad

< >

< >

Pre elegantný, ale jednoduchý pracovný outfit, začnite svoj vzhľad výberom pohodlných pružných Curie Pants a potom ho spárovať s hodvábnym dresom Pullover a sako alebo sako Camel. Tento outfit môžete vybaviť hnedým pásom na dokončenie súboru. Tento outfit môžete spárovať s teniskami pre oveľa neformálnejší vzhľad alebo hnedé čerpadlá pre tento elegantný vzhľad.
Tieto oblečenie pochádzajú od M.M.Lafleuru z ich sviatočnej zbierky „Zazvonte“. Použite môj kód „Jadore15“, aby ste si vybrali 15% zľavu z prvého nákupu ceny v M.M.Lafleur pre seba alebo ako darček pre niekoho výnimočného a platí do 31.3.2.211.
Takže nabudúce, keď sa budete cítiť pohodlne, ale nechcete ohroziť štýl, nezabudnite na tieto tipy. Pravda je, že pohodlné oblečenie môže byť tiež trendy; Závisí to lennull

Leave a Reply

Your email address will not be published.