Módna pomoc v tom, ako sa obliekať na módny týždeň

Ak existuje niečo, čo vám pomôže predviesť váš štýl ulice a prinúti vás objaviť módnych redaktorov za týždeň, musí to byť módny týždeň. Vaši módni nepriatelia pozorne vnímajú všetko, čo máte na sebe a nenosíte. Navyše vám to pomôže „prísť“ v módnom obvode. Dráhy sa vždy žiaria s dizajnmi a pripravenými na nosenie. Nezabúdajte, že dokonca aj účastníci sú schopní stanoviť najnovšie trendy.
To ma zavedie na ďalšiu otázku. Keď musíte ísť na glamovú párty, kde budete trieť plecia so štýlovo oblečenými ľuďmi, ktorí radi predvádzajú svoju pokožku, majú bohaté chute a tenké nohy, ako sa chystáte miešať? Znamená to, že musíte vedieť, ako sa obliecť na módny týždeň vopred, zlatko. Veci, ako je to, čo sa nosiť pri módnej prehliadke a oblečení, ktoré sa majú nosiť na módnej prehliadke, by mali byť na zadnej strane dlane.

[Tiež si prečítajte: Amazon India Fashion Week SS17]
Tu je niekoľko návrhov, čo sa má nosiť pri účasti na módnej prehliadke
Takže tu sa chystám usmerniť, čo sa má nosiť na módnu prehliadku 2016. Inými slovami, čo sa nosiť na udalosť módnej prehliadky a čo sa nosiť na módnu prehliadku v zime, aby ste sa videli ako dievča „It“.
Držte sa pri pohľade príležitostne
Prvá vec, ktorú si treba pamätať na obliekanie pre módny týždeň, je, že ste súčasťou prehliadky, nie superhot model, ktorý kráča po rampe. Ste tu, aby ste sa potešili na večierku s módnymi blogermi a bratstvom, takže nie je potrebné hľadať milión dolárov sami, aj keď sú zobrazené oblečenie, šperky alebo doplnky neuveriteľne drahé.

Váš nízky profil vám nepomôže naskenovať fotoaparátom, takže si len vyberte tok a potešenie v show.
Zdroj: wordpress.com viete svoj krajčír
Najhoršia vec, s ktorou sa stretnete na módnej prehliadke, je vidieť, ako sa žena dostane z kabíny v šatníku, ktorá vyzerá buď príliš veľká alebo malá ako jej typická veľkosť. Blazery, ktoré sú extra voľné alebo nohavice, ktoré vyzerajú maľované, keď by sa nemali robiť, vás môžu pristáť v módnom neporiadku. To isté je, že sa vydávajú vreckové a rukávy.

[SC: Mediad]
Preto je nevyhnutné, aby sa vaše nohavice alebo sukne zmestili ako rukavica osobne podľa vášho krajčíra.

Zdroj: posterok.comstay preč od výdavkov na šťastie
Takže čo keď sú kusy Couture na rampe nákladné ako peklo, súbor, ktorý nosíte ako účastník módy alebo pozvaného, ​​by vás nemal stáť šťastie. Má zmysel uviesť túto neuveriteľnú sumu, aby ste si kúpili investičný kus alebo kúpili outfit, ktorý budete nosiť nie raz, ale počas svojho života mnohokrát.
Slnečné okuliare Nie!
Nosenie slnečných okuliarov do módneho týždňa sú v poriadku, aby dopĺňali váš náskok, ale nebesá nerobia chybu, keď ich nosia počas módnej prehliadky. Pretože osvetlenie je dosť slabé na módnych miestach, najmä na večerných predstaveniach, prečo sa cítite nepríjemne nosiť slnečné slnečné lúče, keď bez nich môžete vyzerať lepšie.

Zdroj: módne
V hrubom čase, ako sa obliekať na módny týždeň, jednoducho dýchajte, zdvihnite bradu, odložte chrbát. Keď sa tak urobí, nikto nevyjadri, že máte oblečenie z minuloročných zbierok.
Ako ste našli, ako sa obliekať na módny týždeň? Dúfam, že vaše otázky týkajúce sa toho, čo sa majú nosiť, keď sa zúčastnite módnej prehliadky, boli primerane zodpovedané. Povedzte nám, či máte oveľa viac myšlienok a nápadov.
[Tiež si prečítajte: najhoršie módne trendy]

Leave a Reply

Your email address will not be published.