Dva spôsoby, ako nosiť šaty na prácu teraz

, máte šaty, ktoré sedia vo svojom skrini, ktoré zúfalo chcete nosiť, aby ste to pracovali teraz a ďalej, ale ste v rozpore s tým, ako ho upravovať kvôli desivému zima vonku? Viem, že nosenie šaty v zime môže byť samo o sebe náročné, pretože je to boj medzi vyzerajúcim dobre a zostať v teple, ale vytvoril som dve možnosti, ako to zmierniť.
Bojoval som o tom, ako upravovať svoje šaty v zime bez toho, aby som ohrozil môj vzhľad. Nikdy som nebol fanúšikom pančucháče, najmä s určitými šatami, takže často mám za následok nosenie šiat s topánkami s vysokým kolenom. Okrem toho sa snaží nosiť šaty s topánkami do práce vytvára veľa výziev v štýle, pretože sa buď snažíte rozhodnúť, aké šaty sa nosia s topánkami, dĺžkou šaty, výškou topánok a ako to bude byť prijatý. Ak ste jedným z tých, ktorí si stále chcú nosiť šaty, aby pracovali túto zimu a prostredníctvom jarného prechodu, môžete tak urobiť spárovaním s topánkami s vysokým kolenom. Áno, topánky s vysokým kolenom sú vhodné na nosenie do práce, ale musíte tiež aspekt vo svojom individuálnom kancelárskom prostredí. Takže, ak ste niekedy premýšľali o tom, že budete mať šaty do práce, ale zmenili ste názor, pretože je príliš chladno mimo dnešného vzhľadu, ako môžete nosiť šaty na prácu teraz a ďalej. Ešte lepšie je, že tie isté šaty vo vašom šatníku, ktoré ste spárovali s topánkami na zimné obdobie, sa dajú nosiť aj túto jar, aby fungovali.

Pri výbere šaty, ktoré sa spárujú s topánkami s vysokým kolenom, si zvyčajne vyberám šaty MIDI, ako sú skladané šaty, ktoré sa nosia v tomto príspevku. Je rozhodujúce spárovať topánky s vysokým kolenom s šatami, ktoré sú aspoň dĺžkou kolena alebo ďalej pre profesionálne prostredie. Týmto spôsobom udržiava formálnu príťažlivosť a zároveň sa v teple.

Dnešný outfit predstavuje, ako môžete nosiť rovnaké šaty, v tomto prípade skladané šaty na prácu túto zimu a ďalej. Štvorce som to dvoma rôznymi spôsobmi: jedným spôsobom je s topánkami s vysokým kolenom na zimné a jarné prechody a druhým spôsobom je čerpadlá pre teplejšie dni a ďalej. Viem, že je to stále zimné a chladné vonku, ale to vás nesmie zabrániť tomu, aby ste nosili vaše najkrajšie šaty do práce alebo kdekoľvek inde ideálne.

< >

Tu je ďalší spôsob, ako nosiť rovnaké šaty včas na jar

< >

Môžete sa tiež tešiť:

Najlepší zimný outfit, ktorý sa teraz nosí

Získajte tieto nákladovo efektívne jarné kúsky

Ako nosiť džínsy toto leto

Silvestrovské nápady na outfit pre …

Spoznajte sa.

Zaregistrujte sa s e -mailovou adresou a získajte správy a aktualizácie.

Krstné meno

Krstné meno

Krstné meno

Krstné meno

Priezvisko

Priezvisko

Priezvisko

Priezvisko

Emailová adresa

Emailová adresa

Emailová adresa

Emailová adresa

Predplatiť

Ďakujeme za prihlásenie!

Leave a Reply

Your email address will not be published.