Topánka! Ako zistiť, ktoré topánky sa zhodujú s tým, ktoré príležitosti

máte ples za pár dní, a ste na to pripravení, vaše šaty úhľadne zastrčené do skrinky, vlasov a make-upu pripravení a pripravení na to, aby ste boli Urobené pre skutočnú udalosť, plány po plesoch s už nastavenými kamarátmi, všetko sa zdá byť dokonalé, alebo tak si myslíte.

Zdroj: CaliforniaClosets.com
Topánky. Zabudli ste topánky. Všetko bolo nastavené, s výnimkou topánok, ktoré ste mali nosiť. Nie je to tak, že by ste sa tam mohli ukázať naboso alebo tak niečo. Bolo by najlepšie, keby ste mali topánky, ktoré by zodpovedali tejto príležitosti, niečo ako topánky Wittner. Aký druh topánok by sa však zhodoval s udalosťou? Aké druhy obuvi môžete nosiť na ples?

Topánky zvyčajne robia alebo rozbijú celý vzhľad, takže je nevyhnutné vychutnať si, ktoré druhy topánok sa majú nosiť pre to, čo ste plánovali. Nemôžete sa ukázať v kolieskových skalách na omšu. Musíte sa rozhodnúť pre niečo jednoduchšie a, dobre, bez kolies.

Ako tak, tu je malý sprievodca, aby ste vedeli, ktoré topánky by boli pre túto príležitosť najvhodnejšie.

Zdroj: Wittnershoes
Tenisky

Celá celá „podpätky sú určené pre dievčatá, zatiaľ čo tenisky nie sú“, je podstatným nedorozumením a úplne nepresným. Nie je to tak, že by ste mohli nosiť podpätky 24/7. Topánky, vďaka ktorým sa budete cítiť veľmi dobre a sú pohodlné, sú vždy go-to, bez ohľadu na to, aký druh topánok je. Tenisky, ktoré ľudia môžu nájsť niekde ako Wittner topánky, prichádzajú tu a tam užitočné. Sú úžasné pre príležitostné stretnutie, za to, že chodia do školy, a celkovo iba prepustená atmosféra. Môžete ich tiež použiť v tréningoch a takmer čokoľvek. Možnosti sú nekonečné.

Zdroj: Wittnershoes
Päty

Áno, ľudia sa rozhodnú nosiť podpätky. Napriek tomu, ako sú znepokojené, päty vyzerajú celkom vynikajúce spárované s ideálnym formálnym oblečením alebo dokonca pre niečo poloformálne. Pracovisko je skvelým miestom na nosenie podpätkov, pretože s nimi môžete povýšiť túto dôstojnú auru a vďaka čomu budete vyzerať oveľa zrelejšie. Strany a spoločenské podujatia sú tiež skvelým miestom na obliekanie a rockové podpätky, ale uistite sa, že sa v tomto procese nebudete zraniť, pretože strany majú tendenciu dokončiť dlhšie.

Zdroj: Wittnershoes
Byty

Ak máte topánky, aby ste vyzerali sofistikovane a elegantne, sú vyrobené tak, aby vás udržali pohodlní a útulní a zároveň vyzerali dobre. Byty sú také všestranné topánky. Môžete ich nosiť pre doslova akúkoľvek udalosť a spárovať ich s akýmkoľvek oblečením. Aj keď podpätky prinášajú klasickejšiu atmosféru, najmä ak sú spárované s niektorými sofistikovanými šatami alebo šatami, byty sú stále skvelou alternatívou, ako sa rozhodnúť. Dajú sa ľahko nosiť, pohodlné na nohách a svojim oblečením prinesú očarujúci dotyk.

Pozri tiež

Móda, obchod a štýl
Vyhadzujúce nápady a triky, aby ste získali najelegantnejší vzhľad 90. rokov

Zdroj: Wittnershoes
Topánky

Čižmy sú tiež zábavné, aby okorenili vaše oblečenie a dali im trochu trendy v modernej oblasti. Neexistuje žiadna zaručená sezóna, že by ste nosili topánky ako pri všetkých uvedených topánkach, ale bolo by lepšie nosiť ich počas chladnejšieho času, čo naznačuje, že ich nemôžete nosiť v lete. Oblečenie spárované s topánkami vás núti vyzerať desaťkrát Trender a Chickera a navyše vytvárajú úžasné fotografie. Rovnako ako v prípade bytov, sú veľa všestranných a môžu byť spárované s veľkým množstvom odevov od roztomilých šiat po módne džínsy a topy a čižmy môžu doplniť váš outfit desaťkrát.

Záver

Vyberanie ideálnych topánok pre ideálny outfit spolu s ideálnou príležitosťou nie je ľahké, pretože opäť by to mohlo buď urobiť alebo zlomiť celú estetiku. Dalo by sa skončiť s vzhľadom, ktorý sa vám úplne nepáči, čo by zase tlmilo vašu náladu a pokazilo vaše potešenie. Preto je najlepším spôsobom, ako sa tomu vyhnúť. Na svete je oveľa viac druhov topánok, ale to sú niektoré z bežných. Nájdenie topánok z obchodov, ako je Wittner Shoes, vám dáva rôzne možnosti, z ktorých si môžete vybrať, a s preskúmanými informáciami, ktoré teraz máte, pri rozhodovaní o tom, na ktoré sa treba zvoliť, už nebude taká tvrdá.

Leave a Reply

Your email address will not be published.