10 Astounding využíva listerín, ktorý by bol šokovaný, aby ste objavili

až doteraz, možno ste uhádli, že fľaša Listerine môže slúžiť oveľa viac, ako je základná ústna voda. Boli by ste radi, keby ste objavili nepredvídané využitie riešenia. Môže využiť ako čistiaci prostriedok, dezodorátor nôh, dezodorant na podpazuší a oveľa viac. Vopred sme poskytli ohromujúce využitie Listerine, ako aj dôvody, prečo to musíte vyskúšať.

Prekvapujúce využívanie Listerine, o ktorej ste nerozumeli:
Táto sprchovacia miestnosť musí mať oveľa viac využívania, ako byť iba osviežovačom dychu. Od čistenia pokožky až po ošetrenie akné až po bielenie nechtov má ústna voda niekoľko výhod:

1. Liečte akné:
Listerine má antiseptické vlastnosti, vďaka ktorým je oslňovanie na liečbu akné na vašej pokožke. Dab trochu možnosti ústnej vody na bavlnenú guľu. Použite na ovplyvnenú oblasť. Opakujte každý deň, aby ste videli výsledky.

2. Bojové lupiny:
Listerine sa skladá z antiplesových agentov, vďaka ktorým je fantastické bojovať proti luplám. Práve tu je presne to, ako využiť túto možnosť pred kúpeľom. Zmiešajte jednu časť vody, ako aj jednu časť ústa. Šampón si vlasy ako normálne, ako aj naneste možnosť Listerine na pokožku hlavy. Nechajte ho 5-10 minút a opláchnite.

3. Pôsobí ako čistiaci prostriedok:
Došli ste z vášho každodenného čistiaceho prostriedku? Namiesto toho využívajte ústnu vodu ako Listerine. Jeho využitie môže pomôcť eliminovať make -up, olejnatosť, ako aj špinu. Dab trochu množstva možnosti na bavlnenú guľu a naneste na pokožku. Zažijete pocit brnenia. Opláchnite teplou vodou, ktorú dodržiavala posypaná chladnou vodou. Avšak tí, ktorí majú citlivú pokožku, musia poskytnúť slečnu.

4. Deodorizátor nôh:
Rozumiete, že Listerine môže fungovať ako dezodorizátor nôh? Ak trpíte páchnucimi nohami, môžete vyskúšať toto riešenie. Zmiešajte ¼ šálky listerine, ¼ šálky octu, ako aj ½ šálky teplej vody. Namočte nohy do tejto možnosti 10-20 minút. To môže zmäkčiť podpätky a eliminovať odumreté kožné bunky. Sušte si nohy a všimnite si rozdiel.

5. Zaobchádzajte so zápachom podpazušia:
Pravidelný dezodorant zriedka pracuje na maskovaní nepríjemného podpazušieho zápachu. Aby ste sa zbavili baktérií, ktoré vyvolali zápach potu, tlmivte bavlnenú guľu listerínom, ako aj DAB na podpazušia. Ak máte voskované alebo oholite svoje podpazušie, potom je vhodné počkať 24 hodín, aby ste vyskúšali riešenie ústnej vody.
6. Mokré obrúsky:
Toto je ešte jeden oslňujúci koncept využívania Listerine ako mokrých obrysov počas mimoriadnych udalostí. V kabelke si vždy ponechajte nejaké tkanivá alebo sa zaoberajte utierkami, ako aj s fľašou Listerine. Kedykoľvek budete vyžadovať rýchle vyčistenie, tlčte listerín v tkanive a na pokožku sa vyplavte na osviežený pocit.

9. Zmierniť sa zubom zubov:
Ak trpíte zubami, Dab Listerine na nárazovej oblasti. Antifungálne vlastnosti prítomné v ústnej vode môžu znecitliviť bolesť. Ak však bolesť stále pretrváva, opravte návštevu u zubného lekára.

10. biele nechty:
Nikdy by sme mohli mať predstavy, že zubná pasta môže skutočne bieliť nechty. Len si namočte ruky do voľby Listerine na 30 minút každý týždeň. Čoskoro si všimnete rozdiel. Alebo môžete tiež zmiešať rovnaké časti listerín, ako aj ocot a využiť ako namáčanie, aby ste sa zbavili žltých nechtov.
Toto je niekoľko z najlepších využití listerine? Fantastická vec na tejto možnosti je, že je prirodzená a nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky. Takže to najlepšie využite.

Leave a Reply

Your email address will not be published.