7 Príťažlivé výhody vitamínu C – V prípade pokožky, nechtov a ďalších

vitamínu C je najzrozumiteľnejšie známe a konzumované výživové prísady. Špecialisti za normálnych okolností vždy odporúča, aby požili dostatočné množstvo vitamínu C a začlenili ho do našej každodennej stravy. Prečo? Tento vitamín je veľmi potrebný na rast a obnovenie našich telových tkanív, takže sa zaručuje za odvolacie výhody. Vitamín C ďalej pomáha pri absorpcii železa z potravy a dokonca posilňuje náš imunitný systém, čím nás chráni pred chorobami.
[Tiež si prečítajte: spôsoby, ako extrahovať dobrotu vitamínu C pre pokožku]

Vital Nutrient pre príťažlivý vitamín C ponúka množstvo výhod! Väčšina žien používa kozmetiku a krémy za cenu za cenu na zabránenie príznakov starnutia, namiesto toho všetkého, najúčinnejším prostriedkom na zachovanie zdravej pokožky je príjem vitamínu C. Avšak vitamín C je vo vode rozpustný vitamín. Telo nie je schopné udržať ho na sklade; Takže ho musíte jesť každý deň prostredníctvom svojich pravidelných jedál alebo doplnkových doplnkov.
Výhody pokožky vitamínu C
Aké sú výhody odvolania vitamínu C? Čítajte ďalej, aby ste pochopili 7 výhod vitamínu C pokožky, vlasov a nechtov.
Obmedzuje príznaky starnutia

Tento vitamín je rozhodujúci pri vytváraní molekúl (hydroxyprolín a hydroxylyzín), ktoré neskôr pomáhajú prilepiť a produkovať kolagén. Čo robí kolagén? Pomáha udržiavať vašu pokožku pevnú, robustnú a tónovanú. Podporuje tiež rekonštrukciu tkanív pokožky z hĺbky a zmenšujúcich sa vrások a iných značiek starnutia.
Okrem toho antioxidačné vlastnosti tento vitamín pomáha pri inhibícii sucha pokožky spolu s vráskymi.

Zdroj: Gstatic.Commoisturizuje vašu pokožku
Na zvýšenie krvného obehu vo vašom tele je vitamín C skôr potrebný. To zase uľahčuje lepšiu absorpciu živín a podporuje konštrukciu elastínu (základná zložka potrebná na pomoc zladenia pokožky). Elastin a kolagén spolu podporujú pri vážení náporu a mäkkosti vašej pokožky a dodávajú jej zdravý a žiariaci vzhľad.

[Tiež si prečítajte: Vitamín C pre vlasy]
Zdroj: Gstatic.comHeals Poškodenie v dôsledku slnka

Pozorované ženy vo vašom okolí s hustými, lesklými a silnými kočmi? Dôvodom je príjem vysokej dodávky príjmu vitamínu C je dôvod. Antioxidačná povaha znižuje tvorbu voľných radikálov a minimalizuje ich vplyv na naše vlasy a telo. Toto chráni naše vlasy pred efektmi životného prostredia, čo dáva priestor pre vlasy správne rásť bez akýchkoľvek prekážok.
[Tiež si prečítajte: Aké jedlo a vitamíny potrebujete pre zdravé vlasy?]
Zdroj: Forhealyliing.NetFights Dandruff
Strava s primeraným množstvom tohto vitamínu môže ľahko bojovať proti luplám. Vaše vlasové korene sa môžu zablokovať v dôsledku prítomnosti šupinatých lupín a môžu odvrátiť rast vlasov. Vitamín C vedie v boji proti baktériám na pokožke hlavy a zastaví lupiny v návrate. Okrem toho stimuluje rast nových vlasov. Jeho antivírusové vlastnosti tiež pomáhajú zmierňovať suchú alebo svrbivú pokožku hlavy.
Zdroj: YouTube.comprevents vypadávanie vlasov a sivé
Vitamín C sa používa na prevrátenie únavy nadobličky. To pomáha brániť vypadávaniu vlasov a namiesto toho podporuje rast; Pretože tieto žľazy sú životne dôležité pri presadzovaní správnej rovnováhy hormónov.
Tento vitamín tiež podporuje zadržanie prirodzenej farby vlasov, a teda zakazuje sivé.
Zdroj: IndianBeauty.Tipsvitamin C Nails Výhody
Zdravé a dlhšie nechty
Produkcia kolagénu v dôsledku tohto vitamínu povzbudzuje spojené tkanivá a pokožku a zvyšuje krvný obeh. To pomáha vašim nechtom stať sa dlhším a zdravým. Spolu s tým vylučuje šance na hangnaily nasmerovaním nechtov na rast v správnom kurze. Požívanie vitamínu C rutinne je najlepším prostriedkom na dosiahnutie zdravých nechtov alebo masírovanie nechtov životne dôležitým olejom.
[Tiež si prečítajte: vitamínové doplnky každých dvadsať potreby
Zdroj: Jolie.deso To bolo niekoľko z mnohých výhod vitamínu C. Existuje veľa zdrojov vitamínu C, ako sú citrusové ovocie, zelenú a listovú zeleninu, paradajky, papriky, jahody, pečené zemiaky atď. Stačí začleniť tento zázračný vitamín do svojho životného štýlu a vidieť jeho pozitívne účinky!

Leave a Reply

Your email address will not be published.