12 Úžasné výhody ťažkých parných priestorov a sauna terapie

Či už je váš viditeľný publikovaný alebo publikovať cvičenie, určite bude jednoduchosť napätia z vašej mysle, ako aj svalov. V okamihu, keď otvoríte tieto dvere, rovnako ako sa pohladí vyhrievaným vzduchom, chápete, že ste sa ukázali na novom mieste, kde si môžete oddýchnuť, ako aj v pokoji. Extrémna teplota, útulné prostredie, ako aj upokojujúce svetlo, vám pomáhajú prepustiť nejakú ťažkú ​​paru tým, že ste boli zakotvení parou. Môžete byť obklopení dvadsiatimi ďalšími, ktorí sú prepustení v luxusných bavlnených županoch, avšak čas, ktorý tam strávite, premočený v potnom kaluže je iba sami.
[Tiež si prečítajte: LED svetlo terapia pre akné]

Zdroj: Webworks.Spacewith s nepretržitými termínmi, aby ste uspokojili, ako aj kontrolné zoznamy, aby sme začiarkli, si všetci zaslúžime dlho voľno, aby sme si mohli vychutnať sebaúctu. Rozmazanie sa s občasným omladením, ako aj upokojujúcim zasadnutím v ťažkom parnom priestore alebo saunovým terapiou je určite vykúpenie.
Zdroj: HotelCrystalpalace.Czmany nie je schopný odlíšiť jeden od druhého; Sauny poskytujú suché teplé, zatiaľ čo v ťažkých parných miestnostiach je vlhká. Vychutnať si saunu alebo ťažkú ​​paru je však úžasnou metódou na zníženie stresu a úzkosti. Okrem mentálnych výhod tejto holistickej terapie prepožičiava aj nespočetné množstvo fyzických výhod, zistíme, ako ich často môže zlepšiť vaše zdravie:
Zdroj: WordPress.com [tiež čítajte: 10 najlepších lekárskych kúpeľných terapií, ktoré upokojujú každý nerv v tele]

1. Zmierňuje napätie
Nádherný amalgám teplého, ako aj možnosť pobytu od zvyšku sveta na pár minút môže zmeniť vaše správanie na príjemnú a tiež sa cítite vyrovnaný.
Zdroj: Hotel-linde.at2. Vyčistí póry
Teprí v priestore spúšťa vaše póry, aby sa otvorili, ako aj uvoľňovali pot. Keď sa potíte, vypláchnite toxíny, ako aj všetky mizerné veci, ktoré sa skrývajú tesne pod povrchom pokožky, hlavnou príčinou akné, úlomkov a iných chorôb kože. Keď sa tento prach, ako aj špina zozbieraná z atmosféry, vyplachuje, to, čo je exponované, je žiarivé!

Zdroj: infuenster.com [tiež čítajte: DIY tváre alebo idú do kúpeľov – ktoré si môžete vybrať?]
3. uvoľňuje svaly
Rozsiahle cvičenie môže spôsobiť, že svaly sú bolestivé a uzavreté. Teprí v priestore môže pomôcť pri uvoľňovaní svalov a eliminácii bolesti.

Zdroj: Dealnyou.i4. Zmierňuje bolesť kĺbov
Dáva krátku úľavu pacientom zaoberajúcim sa artritídou a nepohodliem, pretože pomáha znižovať stuhnutosť.
Zdroj: Hayat.zozcu.com.tr [tiež čítajte: Terapia Light Light Light Light Salt Light]

Zdroj: WordPress.com [SC: Mediad]
8. Zvyšuje imunitu
V dôsledku vysokého teplého v týchto komorách sa dosiahne umelá horúčka, ako je špecifiká, čo stimuluje prirodzený proces hojenia tela. Aby sa zvýšil restoratívny stav, telo vytvára vyšší počet bielych krviniek, ako aj protilátky na boj proti vírusu, ktorý vyvoláva chorobu. To má za následok zlepšenú imunitu, ako aj oveľa lepšiu schopnosť bojovať proti patogénom!
Zdroj: wixstatic.com9. Reformovaný tón pokožky pokožky
Ťažký parný priestor alebo sauna terapia môže ďalej omladiť pokožku spustením odumretých buniek kože na odlupovanie, vďaka čomu bude vaša pokožka mäkká a pružná. Vytvoríte zdravú ružovú žiaru, vďaka ktorej bude vaša pokožka vyzerať oveľa mladšia a revitalizovaná.

10
Zdroj: huffpost.com. Oveľa lepšia flexibilita
Infiltrovanie teplého vo vašom tele môže podmaniť vaše tuhé svaly, uvoľniť ich a tiež ich rozšíriť.
Zdroj: fitwirr.com11. Oveľa lepší spánok
Vystaví vaše telo extrémnym teplotám pomáha pri uvoľňovaní endorfínov, ktoré pomáhajú upokojiť myseľ aj telo. Prelomte sa z myšlienok, ako aj vstup do pokoja Špecifikujte asistencie, aby ste sa viac uvoľnili a lepšie spali.
Zdroj: tinashealthyling.com12. Zotavuje sa z kocoviny
Potenie v ťažkom parnom priestore alebo saune môže pomôcť pri odstránení následného účinku nadmerného pitia. Je však potrebné zabezpečiť, aby osoba zostala vhodne zvlhčená alebo môže mať nepriaznivý vplyv na telo.
Zdroj: WordPress.com [tiež si prečítajte: Zamierte do špičky Medical Spa Masky, ktoré môžete pripraviť doma]
Parné priestory alebo ošetrenie sauny môžu byť veľmi užitočné a môžu poskytnúť všetku úľavu, ak sa použijú uvážlivo správnym spôsobom. Nezabudnite však zostať v vyhrievaných komorách dlhšie, pretože jej nadbytok môže spôsobiť rovnako veľa smädu, závraty, ako aj úrovne zvýšenej srdcovej frekvencie.

Leave a Reply

Your email address will not be published.