13 Výhody oleja pre lieskové orechy pre pokožku

ako lieskové orechy? No, aj vaša pokožka. Človek získava pocit extázy z lieskových orechov, prečo nenechať pokožku ponoriť sa v presne rovnakom šialenstve. Áno, lieskové orechy nielen chutia dobre; Ich chladné olejové zámky ohromujúce výhody pre vaše kvocient odvolania. Leskový orech, ktorý má veľkosť mramoru, je plná minerálov a vitamínov, ako je horčík, draslík, vápnik, folát, zinok, železo, mangán, vitamíny A, C, E, K, tiamín, riboflavín, pyridoxín, pantoténová kyselina ako aj niacín. Niektoré z najlepších výhod využívania oleja na lieskový orech pre pokožku sú uvedené nižšie.
[Prečítajte si tiež: Zdravie a wellness výhody lieskových orechov]

Top 13 výhodách orechového oleja
Zdroj: Eatfit.Cooking1. Zmaracie dopady, ktoré motivujú vývoj rakovinových buniek
Jednou z hlavných výhod využívania lieskových orechov pre pokožku je to, že sú plné antioxidantov a beta-sitosterolu, ktoré zastavujú proces vývoja rakovinových kožných buniek. Olej extrahovaný z orechov znepokojuje a deaktivuje existujúce malígne bunky v integumentárnom systéme, čím sa zmaril možnosť rakovinových buniek šíriacich sa po celom tele. Alpha-tokoferol, variant vitamínu E, tiež hrá funkciu pri zmarovaní karcinogénneho systému, ktorý vedie k proliferácii rakovinových buniek.
Zdroj: Rainshadowlabs.com2. Starostlivosť o kožné podmienky
Leachy sú hojné v zdravých flavonoidoch, ako sú katechíny, ako aj v trieslovinách, vďaka čomu sú tieto orechy veľmi účinné astringenty. Astringentná vysoká kvalita lieskových orechov pomáha pri nasiaknutí oleja z pórov na epiderme, čím sa im umožňuje zmenšiť sa nakoniec hojenie akné, pupienky a čiernej hlavy. Na druhej strane, antibakteriálne vlastnosti čelia škodlivým baktériám prosperujúcim na koži, čo pomáha pri hojení jaziev, ako aj známky, ktoré zostanú pozadu znižovaním pórov.
Zdroj: Vineveraskincare.wordpress.com3. Bezpečnosť z poškodenia UV lúčov
Ďalším úžitkom na lieskové orechy pre pokožku je to, že tieto pôsobia ako prírodný krém na opaľovanie pre pokožku, ktorá pomáha pri filtrovaní internekánových UV lúčov slnka. Vzhľadom na túto špecifickú kvalitu lieskových orechov sa používa ako súčasť mnohých krémov na opaľovací krém a krémov. Olej lieskových orechov oplýva vitamínom E, ktorý je mimoriadne účinný pri ochrane pokožky pred nepriaznivými vplyvom Slnkových UV lúčov. Pripravte si formuláciu zmiešaním lieskových orechov s avokádom, vlašským orechom, ako aj sezamovými semenami, ako aj to isté rutinne aplikujte na pokožku, aby bol zdravý a lesklý.

Zdroj: Salisburyvna.org [tiež si prečítajte: Moringa Oil Benefits]
4. Hydratácia pokožky
Vitamín E, ako aj zdravé tuky, ktoré sa objavujú v lieskových orechoch v veľkých množstvách, tiež pomáhajú udržiavať pokožku výživnú a hydratovanú. Orechy tak pôsobia ako výnimočný kondicionér pre pokožku, ktorá pomáha udržať jej hladkú a mäkkú textúru. Aplikácia formulácie uvedenej vyššie uvedenej vyššie, rutinne pôjde dlhou metódou pri dodávaní výživy na pokožku.

Zdroj: bintangberjuta.blogspot.com5. Zmarenie a/alebo oneskorenie predčasného starnutia pokožky
Len pohár lieskových orechov pozostáva z približne 85% vitamínu E. Leachety sú tiež plné vitamínov A, C, ako aj K. Tieto vitamíny fungujú individuálne, ako aj jednoznené, aby sa zachovala mladistvosť kože, ktorá zastavuje tvorbu vrásky ako aj záhyby. Predčasné pokroky jemných línií na oboči alebo na dohode sa tiež skontrolujú, čím sa oneskorí začiatok procesu starnutia vašej pokožky. Integrované vplyvy vitamínov A, ako aj C, ktoré oplývajú antioxidantmi, odvádzajú bezplatné radikály, ako aj toxíny z pokožky, ktoré nakoniec kontrolujú vzhľad jemných čiar a záhybov.
[Tiež si prečítajte: Top 5 komponentov proti starnutiu objavené v kuchyni]

Zdroj: aktonskincare.com6. udržuje pokožku mladšiu a žiarivú
Leachy sú plné antioxidantov, ktoré hrajú rozhodujúcu funkciu pri udržiavaní pokožky v ružovej zdraví a wellness okrem toho, že ju umožňujú žiariť. Antioxidanty sú mimoriadne účinné v boji proti doplnkovým radikálom, ako aj v iných škodlivých toxínoch cirkulujúcich v krvi. Antioxidanty zbavujú pokožku doplnkových radikálov, ktoré majú potenciál spôsobovať trvalé poškodenie vašej pokožky.
Epiderma je tiež chránená pred smrtiacou UVA, ako aj pred Slnkovými lúčmi UVB. Antioxidanty v kombinácii s flavonoidmi v orechoch zlepšujú rozvoj nových kožných buniek a zbavia sa mŕtvych buniek. Toto omladenie a revitalizačný proces vedie k tomu, že vaša pokožka sa javí oveľa mladšia a žiarivejšia.

9. Zvlhčuje a zjemňuje
Prínosy olejového orecha pre pokožku zahŕňajú zvlhčovanie a zmäkčenie kožných tkanív. Je to z dôvodu existencie vitamínu E, fytosterolov a kyselín stearovej. Horčík, vápnik a materiál draslíka lieskového oleja na riešenie pomoci pri zmäkčovaní pokožkynull

Leave a Reply

Your email address will not be published.