Tento pekný blogger nám ukazuje, ako štýl ako mamba, koláč a zemské tóny pre denný outfit

, keď sa týka súčasných trendov na platforme Tiktok, v skutočnosti nie je koniec! Nedávno je tu trend oblečenia s odtieňmi koláčov, tónmi zemín a oblečením mamba. Môžeme získať inšpiráciu pre tieto trendy z jedného z našich obľúbených krásnych módnych blogerov z Kórey @frombege -nižšie, prečítame si aj na vysvetlenie týchto 3 trendov!

Cake Girl Outfit

Inšpirovaný farbou koláča sa zvyčajne zobrazuje s jasným farebným štýlom, ktorý kradne pozornosť. Tento typ sa objavuje s jasnými farebnými odevmi, ako je zvýrazňovacia zelená, fialová, fuschia ružová, žltá, červená atď.

Cake Girl je tiež synonymom s malou taškou, nosí sandále, klobúky, okuliare a farebné doplnky. Tento typ sa dá kategorizovať ako typ oblečenia s vibráciou Pop Girl.

Mamba Girl Outfit

Mamba je základný trend výstroja, ktorému dominuje čierny farebný štýl. Tento outfit sa dodáva s čiernym sakom, čiernymi nohavicami/sukňami, slnečnými okuliarmi a čiernymi podpätkami. Každopádne je všetko možné čierne.

Samotná čierna mamba je termín pre jedovatý čierny had. Dalo by sa povedať, že tento typ dievčaťa Mamba je kategorizovaný ako oblečenie s gotickou atmosférou v rockerovom štýle.

Zemné tóny oblečenia

Na rozdiel od nich je tento typ dodávaný s potlačenými farbami. Pokiaľ ide o farbu, v tomto type Girl Girl dominujú pastelové farby.

Pozri tiež

Vzťahy, letná móda
idete na letný dátum? Tu sú niektoré romantické nápady

Citácia z módy.com: „Byť obklopený farbami inšpirovanými prírodou sa bude cítiť oveľa pokojnejšie a upokojujúce pre spotrebiteľa navigáciu v náročnom svete.“

V súlade s témou sa tieto tóny tónov Zeme objavujú s oveľa potlačenejším a sofistikovanejším farebným oblečením. Aby ste to uľahčili, môžete ho použiť na označenie farieb mono-chróm, ako sú sivé, hnedé, krémové a tmavo zelené. Tento trend je vhodný na vyjadrenie omnoho trendovejšiu pokojnú atmosféru.

Leave a Reply

Your email address will not be published.