3 Návrhy na výber ideálnej bralety pre veľkosť poháru

Vyhľadávanie najlepšej podprsenky je ako hľadanie auta. Môže to byť skôr fuška, ale keď objavíte ten najlepší. Dnes je v ženskej móde nový vzor s názvom Bralette. Je to typ podprsenky, ale pri používaní má ľahší pocit, pretože nemá kábel, ako aj menej, bez podšívky.

Zdá sa, že ženy teraz používajú bralety, pretože sa pri nosení chápu ako pohodlné. Sú k dispozícii v rôznych štýloch, farbách a veľkostiach, rovnako ako bežná podprsenka. Ak chcete objaviť aj nakupovať pre ideálnu montáž pre vás, skontrolujte tieto tipy.

Vyberte štýl, ktorý zodpovedá vášmu štýlu

Zamyslite sa nad svojím oblečením. Kde by ste nosili braletu, ako aj v akom štýle by ste chceli, aby to bolo? Bolo by najlepšie, keby ste nakupovali pre braletu, ktorá vyhovuje vášmu štýlu a potrebám. Môžete získať ľahké, aby zodpovedal každodennému bielemu tričku a džínsových šortiek. Na dátumovú noc môžete nosiť jeden z špičkových bratov vyrobených spoločnosťou Natori, ako aj ďalšie značky, ktoré dopĺňajú vaše formálne opotrebenie.

Pri výbere dizajnu nezabudnite premýšľať o svojom existujúcom šatníku. Týmto spôsobom budete mať koncept toho, aké oblečenie by ste nosili s Bralette. Pamätajte, že Bralety sa nepáčia vaše spoločné podprsenky, ktoré sa zvyčajne používajú a skryté pod vaším oblečením. Bralety sa všeobecne zobrazujú, vďaka čomu by nositeľ mohol vyzerať atraktívne a oveľa sebavedomejšie.

Získajte meranie tela

Nepamätajte si určenie svojho tela. Nákup Bralety je skvelý koncept, pokiaľ sa vám perfektne hodí. Získajte teda pero, papier, ako aj meraciu pásku a dodržujte tohto podrobného sprievodcu, ako presne určiť veľkosť poprsie:

Meranie pásma: Umiestnenie meracieho pásky cez chrbát, prechádzate pod každú ruku. Uistite sa, že páska je plochá cez chrbát, aby ste dosiahli presnú veľkosť. Hneď nad bustou by to bola veľkosť vašej kapely. Ak získate podivné číslo, zaokrúhlite ho na najbližšie rovnomerné číslo. Napríklad, ak je vaša veľkosť 37, zaokrúhlite ju na 36.

Meranie poprsie: Určite naplno v oblasti poprsie. Udržujte meraciu pásku rovnobežne so zemou, aby ste dosiahli ideálnu veľkosť. Ak je výsledok, ktorý získate, 1,5 palca alebo väčší, zaokrúhlite ho na ďalšie celé číslo. Takže ak ste určili 35,5 palca, zaokrúhlite ho až 36 palcov.

Veľkosti bralety sa zvyčajne ponúkajú v 32, 34, 36, ako aj v 38. Preto požadujete zaokrúhlenie merania nadol na rovnomerné číslo. Rovnako ako vaša veľkosť sa môže modifikovať každých šesť mesiacov, nezabudnite si prechovávať, aby ste mohli nosiť iba pohodlné, ako aj ideálne priliehavé bralety.

Poznajte svoj tvar poprsie

Váš tvar prsníka môže urobiť alebo prerušiť vaše rozhodnutie o tom, čo si Bralette kúpiť. Početné ženy nemusia mať koncept, že pri nákupe za podprsenky záleží na tvare ich prsníkov.

Ak chcete slúžiť ako sprievodca, tu je niekoľko typických tvarov poprsie, ako aj podriadené návrhy pre každú z nich:

Pozri tiež

Móda
Dokážete si doma urobiť malé deti?

Tvar zvonenia: Tu sú prsia plnšie v spodnej časti a štíhlejšie na vrchu. Najlepšou voľbou pre tento tvar poprsie je podprstie, ktorá vám poskytne podporu v spodnej časti. Bralety zvyčajne prichádzajú bez akýchkoľvek drôtov. Aj keď pre vás šťastie, stále existujú nejaké štýly s poddajným, ktoré sú ideálne, ak máte zvonček v tvare.

Round: V tejto podobe sú prsia podobne plné zhora nadol. Najlepšou voľbou pre tento tvar by boli Bralety s nižším pokrytím, napríklad Balconette alebo Plunge Designs.

Asymetrické: Toto je spoločný tvar pre ženy, kde je jedno prsia väčšie ako druhé. Braleta tričiek môže minimalizovať vzhľad nerovnomerného poprsie. Mohlo by to spôsobiť, že rozdiel je menej viditeľný ako obvykle.

Tieto tri sú len niektoré z typických tvarov, ktoré majú ženy. Ak stále máte ťažký čas, keď si vyberiete Braletu, ktorý vám vyhovuje, získanie podpory z obchodu, z ktorého kupujete, bude fantastickou pomocou.

Záverečné myšlienky

Vždy majte na pamäti, že si môžete kúpiť štýly, ktoré sa môžete rýchlo vyrovnať so svojím oblečením. Týmto spôsobom budete mať neobmedzené možnosti stylovania Bralety s vrcholom a párom šortiek alebo džínsov. Získanie vhodného merania pred nákupom je tiež nevyhnutné. Avšak nielen to – váš tvar prsníka by sa mal tiež myslieť pri výbere najlepšieho štýlu Bralety pre vás.

Nájdenie ideálnej bralety môže byť spočiatku ťažké. Pokiaľ však vyhovujete týmto tipom, môžete zabrániť všetkým nepohodliam spojeným s použitím nesprávnej veľkosti, ak si kúpite najlepšiu veľkosť podľa merania poprsie.

Leave a Reply

Your email address will not be published.