10 krokov o tom, ako sa postarať o nohy v lete

Je to sezóna teplých tempov a chladné nápoje. Aj keď ste zaneprázdnení prípravou letného šatníka-elegantne vyzerajúce kapris, slnečné okuliare a letnú obuv, make-up a oblečenie, čo robíte s nohami?
[Tiež si prečítajte: Ako získať lepšie nohy]

Áno, viem, že si nemôžete predĺžiť nohy, ale určite ich môžete prinútiť vyzerať jemnejšie, plynulejšie a opálené. Alebo ako by ste vkĺzli do svojich minis. Najprv však musíte skontrolovať pleť svojich nôh. Aké smrtiace hladké sú alebo nie a čo všetko potrebujú na to, aby sa vaša sebadôvera nôh vrátila.
Tu je návod, ako získať hladké nohy
Vyzerajte pozitívne, keď vás vezmem na odvolací výlet, ako sa v lete starať o nohy. Vzorec na získanie hladkých nôh je jednoduchý. Potrebujete len, aby ste boli presní pri jeho vykonávaní.
1. Odlupujte
Prvým krokom k získaniu letných nôh je odlupovanie. Áno, vaše nohy musia byť odlupované pri nákupe, aby sa odstránili odumreté kožné bunky.

Pýtate sa, ktorý je kvalitný exfoliator? Vyskúšajte exfoliator minerálneho minerálneho tela z Mŕtveho mora Ahava. Čistuje, odlupuje, hydratuje a obnovuje kožu nôh s granulami z červených morských rias a minerálnymi minerálmi z minerálov s plesom.
Zdroj: Seathatsparkles.com2. Zvlhčiť
Rovnako ako vaša tvár, aj vaše nohy potrebujú správnu hydratáciu. Pri kúpe, aby ste získali hladké nohy, vyberte si olej z tela Omega Rich Omega, ktorý môžete použiť po skončení sprchy. aby sa mohol ponoriť do pokožky a rýchlo vyschnúť.

Zdroj: StrawberryNetMedia.com3. Tón
Vaša pokožka potrebuje správne tónovanie, či už ide o vašu tvár alebo nohy. Preto je dôležité, aby ste utiahli svoje nohy, aby ste utiahli svoje nohy. Vyberte si mydlo a slávu neuveriteľne sedieť pevne intenzívne XS Special Super-Srenght Body Serum. Cieľom nielen vyhladzuje hrboľaté oblasti na vašich nohách pomocou technológie mikrosféry citlivej na tlak, ale do veľkej miery znižuje opuchy, čím vám poskytne letné nohy.
Zdroj: voarviajarviver.blogspot.com4. Oholiť
Ďalšou súčasťou toho, ako sa v lete starať o nohy, je holenie. Môžete ísť ďalej a získať holiaci strojček Venus & Olay Sugarberry Stran (produkt Olay a Gillette), ktorý pri oholení zvlhčuje vašu pokožku. Druhou možnosťou je zvoliť si kvalitný holiaci strojček, ako je napríklad Veet Easywax Electrical Roll on Kit, ktorý sa ľahko používa vzhľadom na to, že nepotrebuje žiadnu reguláciu teploty.

[Tiež si prečítajte: Typy britvov pre ženy]
Zdroj: pinterest.com5. Vyrovnanie
Keď máte dátum pláže, plavky sú móda. Ale pre celulitídu, ktorý sa stáva najväčším nepriateľom, keď sa týka vychvaľovania horných stehien, čo robíte?

Zdroj: MomSmakeupStash.com8. Chrániť
Nemôžete skryť svoje nohy pod plavkami celého tela, však? Je čas aplikovať opaľovací krém na nohy. Používajte prírodný minerálny krém SunGrity na telo, široké spektrum SPF 30 na nohách v nákupe, aby ste im poskytli prirodzený a dobre chránený vzhľad.
[Tiež si prečítajte: opaľovací krém pre rôzne typy pleti]
Zdroj: Healthyskinbylisa.com9. Zlatý klinec
Teraz, keď ste urobili maximum pri získavaní letných nôh, je čas vystúpiť. Predtým sa však aplikuje trblietavý Victoria’s Secret Instant Bronzing Shimmer Dry Oil, aby sa na vaše nohy dostal ten prirodzene vyzerajúci lesk, ktorý pomôže skryť nedokonalosti na slnečnom svetle.
Zdroj: pinterest.com [SC: Mediad]
10. Upokojte
Ak by ste sa dlho vyhrievali na slnku, dajte svojim exponovaným nohám výhodu séra po s-sun. Používajte áno na prírodné sérum after-sun (s trblietkou). Je to zmes morskej riasy, aloe a zeleného čaju, ktorá upokojuje spálenú pokožku.
Zdroj: Tullahomanews.Comnow, že ste si všimli nápady, ako sa v lete starať o nohy, pokračujte a chválite svoje sexy a tvarované nohy.

Leave a Reply

Your email address will not be published.