7 Metódy, ako urobiť deň vďakyvzdania navyše špeciálne

< >

Nakupovať vzhľad

Veríte tomu, že Deň vďakyvzdania je vzdialený menej ako 2 mesiace? Pre mojich kanadských čitateľov je Deň vďakyvzdania necelý týždeň. Tohtoročné Deň vďakyvzdania, rovnako ako veľa sviatkov v tomto roku, bude vyzerať trochu inak, ako to, na čo sme využívaní kvôli súčasnej pandémii; Takže tu je 7 metód, ako urobiť deň vďakyvzdania na dodatočnú špeciálnu. CDC navrhuje oslavu vďakyvzdania v podstate tento rok, aby sa minimalizovalo nebezpečenstvo šírenia Covid-19 pri cestovaní. To by vám však nemalo brániť v tom, aby ste pokračovali v vytváraní životných spomienok, ktoré sa dajú urobiť virtuálne. Existuje veľa metód, ktoré môžete urobiť z Deň vďakyvzdania dodatočným špeciálnym, aj keď sa to robí prakticky.
Vytváranie domácej špeciálnej špeciálnej osobitnej časti Za týmto účelom je nevyhnutné začať sa pripravovať vopred. Pre tých, ktorí majú domácnosti v rôznych štátoch, krajiny, ako aj teraz nie sú schopné cestovať ideálne, stále môžete urobiť deň vďakyvzdania na dodatočnom mieste tým, že oslavujete online so Zoom. Pre mojich Kanaďanov, ktorí budú oslavovať svoje vďakyvzdanie 12. októbra, sú tu koncepty, aby sa sviatok stal ďalším výnimočným. Práve tu je 7 zábavných spôsobov, ako tento rok urobiť deň vďakyvzdania Deň vďakyvzdania.
Čo sme nosili:

< >

Aje šaty: Práve tu alebo tu; Náušnice, skúste to tu; Klobúk: tu; Steve Madden Flats; Lipstick „Rubywoo“ tu // Nova Romper: tu; Koruna: Hneď tu // Nolan’s Tee Tirlt & Shorts // Piknick Box: Here/tu // Youngsters Books: Práve tu, ako aj tu
7 metód, ako urobiť deň Deň vďakyvzdania dodatočným špeciálnym
Iba pár týždňov na dovolenku vďakyvzdania je tohtoročná dovolenka oveľa viac ako špeciálna a musí sa oslavovať napriek scenárom, ktoré tento rok obklopujú. Objavenie bezrizikového alternatívy na oslavu vďakyvzdania tento rok môže byť úlohy; Musíme však akceptovať tento nový typický, ako aj rovnako ako aj našu domácnosť z vírusu.
Zdieľanie receptov s členmi domácnosti, ako aj s kamarátmi, ktoré sa dajú urobiť prakticky
Sledujte spolu Macy Parade: Tohtoročná prehliadka Macy bude online. Zhromaždite svoju domácnosť, ako aj priateľov, župany, ako aj ju stream.
Majte triedu pečenia alebo varenia priblíženia
Majte súťaž o stravovanie koláča: Ak sa snažíte nájsť niečo zábavné, vyskúšajte súťaže o stravovanie koláča. Nechajte všetkých piecť vlastný koláč. Potom sa pozastaví, kto bude koordinovať súťaž.
Virtual Deň vďakyvzdania Bingo: Môžete vyrobiť Bingo vďakyvzdania, ktorý je zábavný pre celú domácnosť alebo si môžete nejaké stiahnuť online. Je to fantastický otvárač, ktorý prinúti všetkých zahriať sa.
Zdieľajte vďačné slová: Bol to šialený rok. Môžete prinútiť každého, aby sa podelil o to, za čo sú za tento rok vďační.
Začnite sviatočnú sezónu skoro tým, že si vychutnajte spolu vianočný film

Môžete sa vám tiež páčiť:

Prechodné svorky, ktoré teraz požadujete

Najlepšie zimné kabáty, ktoré sa teraz dostanú

Najlepšie letné vrcholy, ktoré môžete nosiť …

Vzrušujúce módne vzory, ktoré si môžete pozrieť v roku 2022

Spoznajte sa.

Zaregistrujte sa s e -mailovou adresou a získajte správy a aktualizácie.

Krstné meno

Krstné meno

Krstné meno

Krstné meno

Priezvisko

Priezvisko

Priezvisko

Priezvisko

Emailová adresa

Emailová adresa

Emailová adresa

Emailová adresa

Predplatiť

Ďakujeme za prihlásenie!

Leave a Reply

Your email address will not be published.