14 House Lety, aby ste sa zbavili leta Chilly

, hovorí sa, že dospelí dostanú dva až tri prechladnutie za rok, zatiaľ čo mladí ľudia môžu získať viac. Prechladnutie nemajú určitý čas na to, aby sa to stalo, ako aj letné prechladnutie je menej typické, ale mimoriadne známe.
Ako sa líšia letné prechladnutie?
Pri definovaní toho, o čom sú letné prechladnutie, musíme pochopiť, že existuje veľa druhov vírusov, ktoré spôsobujú prechladnutie. Vírus, ktorý spúšťa letné prechladnutie, je enterovírus. Infekcie z tohto vírusu môžu byť dôvodom, aby sa vyskytli mimoriadne závažné príznaky; Niektorí dokonca majú vyrážky. Výskumná štúdia hovorí, že existuje rozdiel medzi prechladnutím zimy, ako aj pre letov, ako aj rozdiel je čisto psychosomatický.

Čo je letné chladno?
Z hľadiska laikov je leto Chilly len jedna typickejšia zima, ktorá sa dostane, keď letá sú zapnuté. Bežne veríme, že len počas zimných zimných zjazdov je zima, ale určite to tak nie je. Rovnako ako vtedy je tu niekoľko z nás, že chyba leta chladná ako alergia. To opäť nie je pravda. Rovnako ako nevyžaduje, aby ste boli chladní v kladkách, ktoré sú k dispozícii na to, aby zachytil letný chlad. Chytenie chladného v lete je veľmi podobné ako mať jeden, zatiaľ čo zimné mesiace sú zapnuté. Vírus môže dohnať letá, ako aj ľahko infikovať každého jednotlivca, ako sa vyskytuje v zime, štátnych odborníkov.
Aké sú letné chladné príznaky?
Tu je niekoľko letných chladných príznakov, o ktorých musíte pochopiť-
1. Preťažený nosový trakt

Jedným z najtypickejších symptómov leta Chilly by bol preťažený nosný trakt. To je vtedy, keď existuje zápal, ako aj opuch nosného priechodu, ako aj to sťažuje, aby vzduch bezplatne prúdil v nose.
Skutočne sa deje, že vo vnútri nosnej podšívky je opuch, ako aj to spúšťa preťaženie v nosovom trakte.

2. Hacking kašeľ
Obrovský ukazovateľ, že máte chladný kašeľ. Toto je pokus reflexov pomôcť odstrániť vzduchový dráh hlienu, ktorý sa dotýka krku späť. Suchý kašeľ alebo hackerské kašeľ by dlho trval medzi množstvom príznakov letného chladu. Keď niekto vážne kašle, rebrá, ako aj oblasť prsníka skončila. Je potrebné poznamenať, že suché hackerské kašeľ sa nevyskytujú od hlienu. Vyskytuje sa, pretože v hrdle sa nachádzajú malé receptory, ktoré sú teraz rozrušené. Preto je letné prechladnutie najhoršie.

3. Oči sú vodnaté
Vodnaté oči sú súčasťou a balíkom letného chladného vírusu. Keď máte prechladnutie, je to zapálená oblasť sínusovej plochy okolo nosa. Rovnako ako to je to, čo spúšťa oveľa viac sĺz, ktoré sa majú vytvoriť, ako je potrebné. Keď veľa kýchate veľa alebo veľa kašľa, oči sú podráždené a uvoľňujú veľa sĺz. Až kým vírus neopustí systém, letné chladenie by vyvolalo oči, aby boli vodnaté a všetky slzy, čo je normálne. Bez liečby chladu môže vírus zostať v tele asi sedem dní až desať dní, štátnych odborníkov. Takže práve tu to máte, teraz si zvyčajne rozumiete, ako dlho trvá leto chladno!

Čo vyžaduješ
Mletá niekoľko cesnakových strukov a tiež k nemu pridajte pomlčku citrónovej šťavy s nejakým chilli práškom a medom.

Toto sa musí konzumovať, keď každý deň každý deň.

Kontrola je tu antimikrobiálna a aj proti zápalová.

Cesnak, ako aj jeho vlastnosti spolu s medom pomôže napraviť chlad, ako aj to tiež pomôže zlepšiť imunitu.

Chilli prášok vyvoláva termogénny náraz, ako aj pomáha otvoriť nosný trakt teplom, ktorý produkuje.

Citrón má v sebe vitamín C, ktorý pomáha vyživovať systém imunity.

Korenie
Musíte zhromaždiť polievkovú lyžicu každú zo semien rasce, fenikel a semená Fenugreek spolu s semenami koriandra.
Čo vyžaduješ
Zabráňte ingredints a tiež pridajte čajovú lyžičku prášku vyrobeného na šálku vody, ktorá je horúca.

Pridajte do zmesi štipku skalnej soli a nechajte ju strmať v možnosti päť až desať minút.

Kvapalinu napláňte a napite ju teplú. Pomôže to uzdraviť typické prechladnutie. Táto zmes musí byť opitá dvakrát denne.

Zázvor
Ginger má antimikrobiálne vlastnosti, a preto je bezrizikové, aby sa využilo ako liečba letného chladu.
Čo vyžaduješ
Vyžaduje si nastrúhajte kúsok zázvoru do tenkých plátkov a pridajte ho do šálky teplej vody.

Nechajte ho strmať desať minút, ako aj napätie tekutiny.

Teraz pridajte do vody trochu medu, ako aj citrónovú šťavu a dobre ju premiešajte.

Vypusťte na túto konzerciu stále dlhú, rovnako ako to zabráni chladu, aby vás zaútočil na vás. Bylina je bohatá ako antivírusová, ako aj antiseptikum, ako aj pomáha tiež zvýšiť cirkuláciunullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.