10 Metódy presne to, ako nosiť zúfalé džínsy

Vzorec 90. rokov používania roztrhaných, ako aj potrhaných denim, sa dostal do návratu a skončil sa oveľa viac trendy. Či už ste ich dostali, alebo máte vhodne rozbité džínsy; Mali by sa používať s spravodlivosťou. Keď sa športuje ideálnym spôsobom; Vaše preferované rozstrapkané a rozdelené džínsy sa môžu javiť ako pôvabný, ale vyžarovať kopanú auru. Sú úžasné okrem pekných, keď sú spárované s ideálnym mixom a zápasom, aby poskytli absolútne rad.
Nie ste si istí, ako presne nosiť zúfalé džínsy? Poskytli sme desať metód na nosenie vášho partnera denim a vydali štýlový a úžasný kvocient. S ideálnym oblečením, ako aj príslušenstvom môžu zúfalí džínsovia zmeniť váš vzhľad.

Top 10 spôsobov: Presne ako nosiť zúfalé denim

1. Zanechaný vzhľad uhryznutia
Popadnite voľný pár rozdelených džínsovín a spojte ho s sakom, čerpadlá, ako aj vrecko na popruh. Vyzerajte bez námahy elegantne s trochu vreckovým denimom, ako aj s neupravenými vlasmi.
Ste pripravení si vybrať jedlo so svojimi kolegami?

2. Vzhľad novej lásky
Vytiahnite tmavú farbu potrhanú chudú džínsovinu s chladným vrcholom, kontrastom, ako aj veľkým klobúkom pre živú príťažlivosť. Denim čiernej farby je uprednostňovaný na zlepšenie všeobecného vzhľadu, spárujte ho s letecami; Môžete si vylepšiť svoj vzhľad s vylepšením a jednoduchým príslušenstvom.

[Tiež si prečítajte: džínsové bundy]

Toto je pre celý „naozaj sa mi páči, ale nebudem to ukázať“, že to vyzerajú ženy, keď chcú vzrušovať človeka, ktorého náhodne vidia. Hráte ťažké dostať svojho muža? Toto je vzhľad.
3. Víkendový brunch vyzerá
Vyberte si pár džínsoviek, ktoré nie sú vyžehlené, aby poskytovali neupravený vzhľad. Noste ich tak, aby bol váš vrchol iba čiastočne zastrčený. Zvŕšiť džínsoviny nerovnomerne. Vyskočte do svojich úžasných tenisiek a tiež zmocnite svojej prakovej tašky. TA-DA!

Príležitostný odev je všetko, čo požadujete pre zónu pohodlia, zvyšok, ktorú si môžete vždy pustiť! Vyberte si kontrastnú šatku alebo ho spárujte s hippy taškou pre chladný vzhľad.

5. cestovný vzhľad
Spárujte múdry biely sako s okrajovo potrhaným džínsom, ako aj zmocnite sa tašky na obálku. Ak vlastníte biely smokingový sako, ešte lepšie! Slnečné okuliare s vysokými podpätkami sa budú brilantne zmiešať. Pridajte bling s módnymi módnymi šperkami alebo hodinami.
[SC: Mediad]

6. Pohodný pohľad na celú noc
Ukážte nejaké dámy kože. Tím Rozdelená denimová sukňa s plynulým vrcholom, ako aj alarmujúco zmyselné podpätky. Získajte svoj zadržaný a pripravte sa na čiastočne. Jazz to s blingovými doplnkami alebo oveľa lepším trblietavým tričkom! S týmto zvodným oblečením sa oslava nezačne, kým vstúpite dovnútra

7. Športový vzhľad
Vytiahnite svojho vnútra Tomboy športovaním ilustratívnej mikiny spolu s vašimi pohodlnými drsnými džínsami. Spárujte to s topánkami alebo teniskami, ako aj s atraktívnym párom letec.
Ideálne na chladenie so svojimi kamarátmi, ako aj na zabíjanie času, ktorý si užívajte šialený športový tussle.

8. Vzhľad čaju s mamou
Máte pár zbitých tlačených džínsov? Iba ich integrujte s pastelovou farebnou hornou, svetlofarebnou kabátom a popruhovým taškou pre formálny, ale bezstarostný outfit. Noste to buď s podpätkami alebo topánkami.
Vynikajúce na popoludnie s vašimi rodičmi.

9. Prvý pohľad na dátum
Tlačená bezstarostná horná časť zastrčená do vášho chudého denimu (samozrejme, roztrhaná!) Spolu s normálnymi čiernymi podpätkami. Prineste si toto oblečenie s odtieňmi, ako aj prakovou taškou. Keď sú vaši kamaráti pripravení na slepý dátum alebo oficiálne uspokojíte „chlapa“ na prvý výlet, máte najlepší odev, ktorý vyzerá nekomplikovane, ale elegantne.

10. Večera sa pozerá
Potrebná je sofistikovaná blúzka, ako aj veľká bunda na otvorenom džínsovom denim. Vytlačené podpätky na nohách, ako aj elegantné tašky z ramien, voila! Všetci ste pripravení na filmovú noc spolu s úžasnou večerou so svojou rodinou, kamarátmi alebo kolegami.

Skúste experimentovať so štýlmi, ako aj zvýrazniť tento odev, aby ste vytvorili úplne nové oblečenie. Vyzerá úžasne, ale štýlovo v partnerskom denim nie je jednoduchý Cuppa, avšak s týmito módnymi konceptmi môžete vylepšiť vzhľad s zúfalými džínsami pri akejkoľvek príležitosti. Uistite sa, že svoj make -up nepreháňate, urobte z neho prirodzený a mäkký. Takže teraz, keď máte všetky hackery, ako aj módne nápady o tom, ako presne nosiť džínsy, choďte si urobiť vlastné módne vyhlásenie!
Obrázky Zdroj: pinterest.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.