3 Nápady na okorenenie vašich džínsov teraz

Už vieme, že džínsy sú základom mnohých šatníkov. Ak ste ako ja, máte tak veľa párov a sú to vaše príležitostné oblečenie. Prečo nenavrhnite svoje džínsy na ďalší výlet? Vďaka tomu som si myslel, že zdieľam 3 nápady, ako okoreniť vaše príležitostné džínsy, ktoré vyzerajú teraz a túto jar. Mnoho ľudí vrátane mňa miluje džínsy, pretože sú všestrannými kúskami, ktoré môžu byť oblečené hore alebo dole. Takže nabudúce, keď budete nosiť svoje džínsy, použite tieto 3 nápady na okore svojich džínsov teraz:
Tu sú 3 spôsoby, ako teraz okoreniť džínsy
Unikátne džínsy: Nájdite špeciálnu dvojicu džínsov. Džínsy, ako sú zúfalé džínsy, ako je vidieť v tomto príspevku, pre dvojtónové džínsy, ako sú tieto džínsy, ktoré som nosil pred rokom, alebo zúfalé hemlinky. V závislosti od vášho štýlu je k dispozícii veľa zábavných a jednotných džínsov.
< >

Tops Tops: Výpisové vrcholy a blúzky majú spôsob zosilnenia vzhľadu. Či už máte na sebe vyhlásenie s džínsami alebo s nohavicami alebo sukňou, do vzhľadu pridávajú špeciálny vzplanutie. Pre mňa, kedykoľvek chcem okoreniť svoje džínsy, vyberám si zábavu, vyhlásenia, ako som to urobil v tomto vzhľade dnes a predtým tu v džínsoch. Som podstatným fanúšikom výpisov a prechádzajú dlhou cestou pri výmene oblečenia.
< >

Vyhlásenie: Už viete, ako veľmi milujem topánky, najmä topánky so špeciálnymi detailmi, farbami a tlačou. Hovorím sa o topánke! Vyhlásenie topánky pre mňa sú plus. Môžem ľahko nosiť obyčajné tričko s džínsami a potom ho dokončiť s topánkami. Kto nemiluje zábavné vyhlásenia topánky? V súčasnosti sleduje tento Nicholas Kirkwood Monstera Mules pre svoju jedinečnosť.
< >

Nakupujte môj vzhľad

< >

Môžete sa tiež tešiť:

Najlepšie zimné kabáty, ktoré sa teraz dostanú

Silvestrovské nápady na outfit pre …

Ako vyzerať elegantne v širokých nohaviciach …

Ako vyzerať najlepšie na zimu …

Spoznajte sa.

Zaregistrujte sa s e -mailovou adresou a získajte správy a aktualizácie.

Krstné meno

Krstné meno

Krstné meno

Krstné meno

Priezvisko

Priezvisko

Priezvisko

Priezvisko

Emailová adresa

Emailová adresa

Emailová adresa

Emailová adresa

Predplatiť

Ďakujeme za prihlásenie!

Leave a Reply

Your email address will not be published.