Príručka pre darček: Pre aktualizáciu BFF

2017: Stále si myslíme, že ide o zábavné nápady pre darček pre vášho najlepšieho priateľa, ale možno budete chcieť pozrieť naše najnovšie darčekové nápady pre profesionálov. Najlepší priateľ: Ďalší ťažko darovaný človek. Tento sa bude veľmi líšiť na základe toho, ako „veľký“ darček si zvyčajne vymieňate – ale tu sú niektoré veci, ktoré by som zvážil. Dámy, čo sa vám tento rok dostávate k daru svojho najlepšieho priateľa? Predtým sme sa zaoberali darčekmi pre mamičky, MILS a mentorov podobné mamičkám (s „živým“ doskou Pinterest tu), ako aj darčekmi pre chlapcov ako manželia, otcovia, bratia a priateľov (s živou doskou Pinterest tu) . Všetky podrobnosti o návrhoch pod skokom … Upozorňujeme, že rovnako ako u iných sprievodcov budeme neustále aktualizovať dosku Pinterest o najlepších nápadoch na darčekové dary, ak nájdeme niečo iné na mieste alebo čitatelia naznačujú niečo úžasné. Tu je vec: Mám pocit, že po určitom veku chcete všetky. Tak hovorím, že si dajte svoju darčekovú kartu pre Nordstrom alebo Sephoru, a potom vy dvaja môžete ísť a urobiť z toho deň – vyberať farby, vyskúšať rôzne produkty atď. (Tiež dobré pre darčekové karty: iTunes. Poznáte jej Kim Kardashian : Hollywood Avatar úplne potrebuje nový účes.)

Ak je ako vy, váš BFF je pravdepodobne bláznivý. Nechajte ju začať s virtuálnou osobnou asistentskou službou, ako je luxusné ruky alebo sa opýtajte nedeľu. (Čitatelia, vyskúšali ste niečo z toho? Ktorá služba je vaša obľúbená?)
Získanie vecí súvisiacich s tréningom pre kamarátov alebo blízkych je vždy ťažké, pretože ich nechcete neúmyselne urážať, keď im chcete priniesť radosť. Napriek tomu sa mi páčia spocené kapely ako úžasné zostávajúce pištole pre telocvičňu (ktorá tiež vyzerá tiež roztomilý, zatiaľ čo na ceste domov behajte pochôdzky). Pre väčšie darčeky môžete samozrejme získať jej nositeľnú techniku ​​ako fitbit, nejaké fitbit šperky, predplatné triedy, alebo, hej, len si rezervujte triedu pre vás oboch pre túto podvodnú točenie alebo triedu Barre, ktorú zomierala, aby ste ju vyskúšali … naozaj … nie.

Nájdenie dobrej knihy na čítanie nie je nikdy mojím problémom – len nájdete čas na jej prečítanie. Napriek tomu, ak je váš BFF taký, ktorý potrebuje návrhy, táto kniha Amy Poehler získala úžasné recenzie. (Nejaké obľúbené cukrovinky, dámy? Páčila sa mi jedna z novších kníh Sophie Kinsella, mám vaše číslo …)
Možno, že tvoja kamarát miluje kávu … možno má vo svojom pohári niečo silnejšie. V každom prípade tento pohárik bez BPA (ktorý je tiež mikrovlnná, mraznička a umývačka riadu) vyzerajú skvele. (Som tiež významným fanúšikom vecí Anne Taintor, či už pre BFF alebo, viete, sami.)
Odkladám sprievodcu hosťom Kanye East’s Guide o tom, ako kúpiť šperky pre ženy, ale poviem: tieto náušnice vyzerajú báječne pre (len hádajte tu), keď akceptujú neadrinovaný druh ženy.

Dámy, čo tento rok dostávate pre svojho najlepšieho kamaráta? Čo ste sa dostali v minulosti, to bol skutočne úžasný darček? Sme účastníkom programu Amazon Services LLC Associates Program, pridruženého reklamného programu, ktorého cieľom je poskytnúť nám prostriedky na získanie poplatkov prepojením na Amazon.com a pridružené stránky.

Leave a Reply

Your email address will not be published.