5 vecí, za ktoré som vďačný za tento rok

outfit: Používanie ikon šatníkových nohavíc, čipky Cami, čerpadlá
Ako zajtra je Deň vďakyvzdania, za tento rok som toľko vecí, som vďačný. Zdieľanie piatich vecí som vďačný za tento rok. Ako starnem, umiestnim viac hodnoty v čase nákladov s domácnosťou, ako aj s ľuďmi, na ktorých záleží. Je jednoduché dostať sa do života aj práce; Je však dôležité vždy si robiť čas pre tých, ktorých máte radi.
Za to je toľko vďačných za každý deň, ako aj za tento rok, ako aj za hranicami, som za ich vďačný:
Som vďačný za zdravie: mať člena domácnosti diagnostikovanú rakovinu, ktorá bola skutočne desivou správou, vďaka čomu je život veľmi ponížený. Som vďačný, že na tejto ceste je naša domácnosť silnejšia. Sme odolní!
Som vďačný za svoje dúhové dieťa Nova. Posledné dva roky chodenia so stratou tehotenstva, ako aj so zdravým, ma robí tak veľmi vďačnými. Nova priniesla našej rodine toľko radosti. Skutočne dokončí našu rodinu.
Som vďačný za svoju domácnosť a zatvorených priateľov. Som požehnaný, že mám úžasného manžela, syna, dcéru, rodičov a svokrov. Rovnako som vďačný za to, že mám blízke pletení dobrých priateľov, ktorí ma podporujú, rovnako ako vždy s touto cestou nazývanou život. Schopnosť tráviť vysoký kvalitný čas s ľuďmi, ktoré sa vám páčia, je čokoľvek, ako aj viac. Za to som vďačný.
Som vďačný ľuďom, s ktorými som sa zaoberal a momentálne pracujem. Prevádzka blogu a značky berie dedinu, rovnako ako som natrvalo požehnaný, aby som mal vynikajúci tím, ktorý vo mňa veria, ako aj značky/PR, ktorí mi dôverujú pri každom projekte.
Som za teba vďačný. Áno, osoba, ktorá to číta. Pre všetkých z vás, ktorí ma tento rok podporujú, ako aj mimo neho, som vďačný a vážny.

Na večeru vďakyvzdania, dnes večer s priateľom. Budem používať tlače v šatníku tejto ikony. Je to jedinečný dotyk vzhľadu na dovolenku vďakyvzdania. Môže byť oblečený hore alebo dole v pätách alebo bytoch. Hodiť kabát na chladné počasie. Rovnako ako tlač, ako aj štýl s vysokým pásom! Ideálne na zakrytie všetkých jedál vďakyvzdania, ktoré plánujem jesť. Môže sa používať po sviatočnej sezóne.

Za čo si vďačný?
Na Deň vďakyvzdania tento rok sa vydáme do domu môjho rodiča. Moja mama je konečný šéfkuchár. Naozaj sa pozerám na všetky výbery jedla, ktoré sa moja mama pripravuje … nigérijský štýl;). Nezabudnite skontrolovať môj príbeh Instagramu, aby ste videli, čo urobila, ako aj všetky nigérijské jedlá.
Predtým, ako sa vydáme na moju mamu na večeru vďakyvzdania, bežne sledujeme ráno Macy’s Deň vďakyvzdania. Je to naša zábavná bitová tradícia. Tento rok je Nolan nadšený, že sleduje prehliadku, pretože o tom hovoril jeho inštruktor. Pre mňa hľadám, ako sa na ich plaváku vyskytuje rezort Kalahari, ako aj TLC.
Aké sú vaše plány Deň vďakyvzdania?

Prajem vám všetkým bezrizikové a šťastné Deň vďakyvzdania !!!

Môžete sa vám tiež páčiť:

Perfektná dvojdielna súprava na nosenie teraz

Jednoduchá, ale moderná metóda nosenia farby…

Základy šatníka, ktoré požadujete teraz

Jarné farby som nadšený, že to môžem vyskúšať …

Spoznajte sa.

Zaregistrujte sa s e -mailovou adresou a získajte správy a aktualizácie.

Krstné meno

Krstné meno

Krstné meno

Krstné meno

Priezvisko

Priezvisko

Priezvisko

Priezvisko

Emailová adresa

Emailová adresa

Emailová adresa

Emailová adresa

Predplatiť

Ďakujeme za prihlásenie!

Leave a Reply

Your email address will not be published.