Najlepšie kombinézy pre prechod na leto na jeseň

Ste fanúšikom kombinézy? Aj keď čakáme na jesennú sezónu za pár týždňov, využime výhody posledných niekoľkých týždňov leta a teplejšej teploty tým, že prijmeme naše najlepšie kombinézy na letný prechod. Kombinézy sú úžasným prechodom leta na pád a milujem tento pár tlače farmrio. Dlhé rukávy z neho robia úžasný prechodný kus, ktorý sa má nosiť, pretože dokážem ľahko zvinúť rukávy, keď je teplota stále horúca alebo nechajte rukávy, keď príde teplota chladiča. Je to absolútne úžasný a zábavný kúsok, ktorý sa nosí teraz a ďalej.
Dnes zdieľam niektoré z najlepších kombinéz, ktoré sa majú nosiť teraz a ďalej, vrátane môjho súčasného obľúbeného páru s viacerými tlačmi, ktorý je momentálne v predaji. Zistil som, že kombinézy sú veľmi pohodlné a ľahko sa nosí a štýl. Pre mňa si Alway vyberiem svoje kombinézy a šupky, keď sa nemôžem rozhodnúť, čo mám nosiť, alebo keď potrebujem rýchly, ale elegantný outfit na opotrebovanie a vyrazenie von. Ak ma sledujete na Instagrame, pravdepodobne ste videli vzhľad kombinézy tu a tiež v mojom príbehu IG. Nosil som to tak rôznymi spôsobmi, a to aj s týmito bielymi bytmi, čerpadlami a teniskami. Nemusíte to nosiť s podpätkami, ak nie ste dievča podpätkov. Pre mňa sú podpätky moje chodenie, keď sa chcem obliecť na kombinézu na rande alebo von s priateľmi.
Tipy na prechod z leta na pád s kombinézmi
Choďte na pár s dlhým rukávom: s kombinézou s dlhým rukávom môžete ľahko prejsť na pád. Zatiaľ čo počasie je stále horúce, môžete zvinúť rukávy; Ale keď sa teplota začína meniť, rukávy môžete prepustiť.
Dvojica s bundou: Pre mňa je to normálna džínsová bunda alebo sako
Pre kombinézy bez rukávov ho môžete vrstviť so svetrami a svetermi
Pridajte svoje obľúbené členkové topánky

Čo mám na sebe
Farmrio kombinéza v predaji tu, oveľa viac z farmy tu // gianvito rossi čerpadlá staré, skúste to tu/tu // kožená taška c/o tu // mac lady nebezpečenstvo tu //

< >

Najlepšie kombinézy, ktoré sa majú nosiť teraz a ďalej

< >

Môžete sa tiež tešiť:

Základné šatníky, ktoré musíte mať teraz

Jarné farby som nadšený, aby som vyskúšal …

Mnoho požadovaných letných šaty na nosenie …

Ako vyzerať elegantne, ale pohodlne

Spoznajte sa.

Zaregistrujte sa s e -mailovou adresou a získajte správy a aktualizácie.

Krstné meno

Krstné meno

Krstné meno

Krstné meno

Priezvisko

Priezvisko

Priezvisko

Priezvisko

Emailová adresa

Emailová adresa

Emailová adresa

Emailová adresa

Predplatiť

Ďakujeme za prihlásenie!

Leave a Reply

Your email address will not be published.