Nahé nechty, starostlivosť o nechty … ako aj lak

môžu byť nahé nechty lešteným vzhľadom? Sú neleštené, nevýhodné nechty neprofesionálne? Návštevník A má zásadnú otázku:
Mám obavy z návštevníka, o ktorých by som chcel odporúčania. Chystám sa začať svoju prvú úlohu mimo právnych predpisov, ako by som chcel mať extrémne nízku údržbu nechtov (bez farebného laku), ktorú môžem urobiť doma. Väčšinou mám strašné kutikuly, rovnako ako by som chcel mať oveľa viac leštený vzhľad, avšak moja úloha nie je všestranná pri odchode počas pracovnej doby, ako by som radšej strávil víkendy so svojím dieťaťom. Manikúry sa javia ako strašidelný, ak sa vyhýbam farbe lak. Dokážete alebo návštevníci poradiť? Musím sa snažiť vo forme v týždenných/mesačných manikúroch ako dopyt po práci?
Tento hovorí so mnou, pretože sa mi podobne nepáči čas na manikúry – takže som zvedavý, čo tu vedia. Ako som už diskutoval, bol asi mesiac môjho života (Maaaaybe 6 týždňov) ideálny po tom, čo som sa zasnúbil, že som išiel na manikúru týždenne. Potom: Starlo sa. Obzvlášť sa im nepáči, unavujem sa, ak nemôžem čítať počas toho (ako je to s pedikúrami), ako aj s nedávnymi expozíciami NYT na kozmetických salónoch, ktoré som práve preskočil celú rutinu toto leto. V minulosti som povzbudzoval návštevníkov, aby získali základnú manikúru (s odstránením alebo svetlo ružovým alebo béžovým poľským) na rozhovory s úlohami, ako aj potenciálne prvý týždeň práce, za predpokladu, že sa trasiete veľa rúk ľudí, ako aj vy, ako chcete vyzerať čo najskôr.

{príbuzné: nechty primerané práce}
Ale potom: hovorím, zaskrutkujte to. Píšem tiež metódu na to, aby na mne trvali manikúry, smrdím, že som ich robil sám, a naozaj sa mi nepáči zážitok z získania manikúry. (A stále počúvam hrozné veci o gélových manikúroch, avšak možno som to ja!) Nechávam svoje nechty krátke a elegantné … rovnako ako to je o tom. V minulosti som bol fanúšikom na nechty, keď som si želal urobiť oveľa väčšiu údržbu (a pred pár mesiacmi sme mali nedávne publikovanie, kde sme hovorili o lakovaní na nechty, ktoré ma stále zaujímajú), Ale pre veľa z môjho pracovného života som práve nechal nechty obyčajný.
Myslím, že Raggedy Cuticles môže byť ešte jedna vec, rovnako ako aj v tomto bode mám niekoľko myšlienok. Po prvé, rutinná manikúra môže len zhoršiť vaše kutikuly, pokiaľ sa vám na nechtoch ošetríte; Vždy som sa pozrel na to, že z dôvodov zdravia a wellness je najlepšie nerezať svoje kutikuly (pozri tento príspevok z WebMD). Osobne zistím, že pravidelne zvlhčovanie rúk skutočne pomáha s mojimi kutikulami – môže s tým pomôcť iba základná fľaša kurel na vašej kancelárii alebo v sprchovacej miestnosti v dome. Ak si stále všimnete problém, ktorý je mimo neho, môžete vždy urobiť ďalší krok a použiť rukavice – buď plastové rukavice na zaistenie rúk pri robení riadu, alebo zvlhčujúce rukavice v noci, aby ste pomohli zvlhčiť ruky.
Dámy, som zvedavý: Aké sú vaše názory na nahé nechty v práci? V akom okamihu sa nechty alebo kutikuly stali problémom? Aké sú vaše najlepšie nápady na ich starostlivosť – akýkoľvek typ preferovaných výrobkov pre starostlivosť o kutikuly?
Toto je niekoľko našich preferovaných farieb nechtov pre rozhovory: 1) baletné papuče 2) Sugar Dad 3) Mademoiselle. Klasické!

< >

Toto publikovanie pozostáva z pridružených odkazov, ako aj z Corporette® môže robiť provízie za nákupy uskutočnené s odkazmi v tomto príspevku. Viac podrobností nájdete tu. Poďakujte vám toľko za vašu podporu!

Na obrázku: Moje vlastné nechty, na fotografii nasnímanej asi 10 minút po tom, čo som sa zasnúbil. Všetky práva vyhradené.

Sme účastníkom programu Amazon Services LLC Associates Program, pridruženého marketingového programu vytvoreného s cieľom poskytnúť nám náznakmi, aby sme mohli poplatky zaviazať prepojením na Amazon.com a pridruženými stránkami.

Leave a Reply

Your email address will not be published.