12 Najlepšie nápady na štandardné oblečenie Kerala pre Onam

Onam, jeden z hlavných festivalov spoločnosti Kerala, si vzal náš kalendár a jeho čas pripraviť štandardné oblečenie, aby ste posunuli svoju najlepšiu nohu vpred. V krajine, ktorá sa pýši nespočetným súborom s výraznými farbami a vzormi, sa štandardný outfit Kerala vydáva na jej podhodnotenú, obmedzenú eleganciu. Majú špeciálnu estetiku, keď sa týka tkaných etnických remesiel. Štandardné oblečenie Kerala sú minimalistické s jedným hraničným dizajnom v zlate. Nedávno remeselníci začali tkanie súčasných motívov s Jacquards.

Pokiaľ ide o obliekanie na festival, populárnymi možnosťami sú materiály Kasavu a Dawani Ensembles. Tieto ľahké hodvábne materiály si môžete vybrať, aby ste sa dali na kopu chrbta počas celého týždňa obliekania.

Neustále sa posúvajte dopredu a pozrite sa na našu úpravu najlepších nápadov na štandardné oblečenie Kerala pre ONAM, na ktoré môžete bank.
12 Rôzne a elegantné súbory pre Onam:
Choďte do toho, aby ste sa inšpirovali týmito čerstvými spôsobmi stylingových súborov, ktoré tento Onam:
1. Biele šaty Kasavu:
Kasavské šaty Kasavu sú vždy dobrým nápadom, najmä ak je táto čistá biela vykreslená v luxusnej zlatej hranici. Pridajte oveľa viac dotyku ženskosti vo forme zlatých doplnkov, aby ste svoj vzhľad poskytli celok.

Zdroj: etsy.com2. Kasavu Cotton Handloom maxi sukňa:
Bavlnená sukňa ručne znie už pohodlne, keď je spárovaná so zodpovedajúcou blúzkou alebo kuurta a ľahké doplnky. Berúc do úvahy, že materiál je dostatočne potlačený, hodí živý výber topánok a môžete sa len zmiešať s slávnosťami.
Zdroj: Ajio.com3. Kasavu hodvábna blúzka a zodpovedajúca sukňa:
Keď je vaša blúzka a sukňa touto farbou, môžete ju spárovať iba s čímkoľvek a byť centrom pozornosti. Vďaka tomu nemusíte škaredo na šperky, aby ste urobili svoj súbor kus ohniskom. Môže robiť spravodlivosť samostatne.

Zdroj: TalkingThreads.in4. Kasavu Anarkali s hraničkou Zari:
Onam je tu, využíva plné výhody s Kasavu Anarkali. Sú klasickým zápasom pre túto špeciálnu príležitosť. Môžete otočiť hlavy všade, kde sa rozhodnete pre taký kúsok.
Zdroj: Photogallery.indiatimes.com5. Šedobiela a zlatá sfarbená Kasavu Kurta:
Biele a zlato sa vzájomne vylučujú. A Kasavu Kurta v rovnakom tóne je vždy dobrý nápad. Žiadajú, aby sa spojili s niektorými prísnymi štandardnými príslušenstvami.

Zdroj: Ajio.com6. Zlato a biele hodvábne lehenga:
Je sotva výzvou pre štýl bielej a zlatej lehenga. A ich spárovanie s hodvábnou blúzkou je takmer nemožné sa omylom. Tiež jemný kúsok, ako je tento, je iba výhovorka, ktorá zasiahne doplnky.
Zdroj: fashionallistick.tumblr.com7. ONAM inšpirované šaty MIDI:
Súbory inšpirované Kasavu sú populárne pre festival Onam. A šaty midi v podobných výtlačkoch spôsobujú, že pre túto príležitosť je skvelý zápas. Celkovo tento štandardný vzhľad je niečo, z čoho môžete byť potešení.

Zdroj: Facebook.com/kalasingapore11. Indo-fúzia Onam inšpirovaná Kurta:
Štandardná Kurta diel so súčasnými bodkami so zlatou puntíkou vytvára oslnivú kombináciu pre Onam. Noste tento krásny a špeciálny vyšívaný kus, aby ste urobili vchod na skratku.
Zdroj: Facebook.com/pranaahBypoornima12. Kasavu A-line kurta so studenými ramenami:
Táto senzačná A-line Kurta vás prinúti vyzerať elegantne na celom slávnostiach. Tento kus je elegantnou voľbou na nosenie pre rodinnú funkciu. Spárujte ho s párom etnických dna a obuvou.
Zdroj: Jabong.comNow, že sme sa vás zaoberali najlepšími nápadmi na štandardné oblečenie Kerala pre Onam, teraz je na rade, aby ste si vybrali to najlepšie.

Leave a Reply

Your email address will not be published.