5 tipov na prácu z domu s deťmi

v hmle Coronavirus (Covid19) Pandemic, pracujete z domova so svojimi najmenšími v nasledujúcich týždňoch? So súčasným sociálnym dištancom, školám zatvorené a niektorí rodičia, ktorí musia pracovať z domáceho aka Teleworkingu, tu sú tipy na prácu z domu s deťmi, ktoré sú tu počas tohto koronavírusového ohniska.
Keď som predtým mohol pracovať z domu dvakrát týždenne a pracovať v kancelárii v tom istom týždni, bola moja norma doteraz z väčšej časti. So súčasným zdravotným strachom momentálne pracujem z domu s oboma deťmi doma. Práca úplne z domu a mať deti v okolí nie je momentálne najjednoduchšie a stavím sa, že nie som jediný, ktorý prechádza touto výzvou. Je ťažké sa snažiť vyrovnať dopyt z práce a domáceho života, zatiaľ čo úzkosť z koronavírusu pretrváva. Na druhej strane je pre deti ťažké pochopiť, že ich rodičia pracujú doma a nemusia mať vždy 100% oddanosť im môže byť ťažké. To je miesto, kde sa vina mamičky zapojila. Takže pre tých súčasných situácií je ich novým normálom, prišiel som s niekoľkými tipmi, aby som pracoval z domu s deťmi okolo počas súčasného vypuknutia koronavírusu a ďalej.

< >

5 tipov na prácu z domu s deťmi v okolí
1. Určte pracovný priestor: Ak nemáte doma kancelárske priestory, nájdite v domácnosti priestor pre prácu. Tento priestor nemusí byť Pinterest dokonalý. Môže to byť jednoducho stôl, stolička a laptop. Pre mňa rád pracujem v pohodlí mojej spálne s nejakou ľahkou inštrumentálnou hudbou, ako sú Kenny G, Michael Bolton alebo Yanni. Nechcete pracovať, keď vaše deti pobehujú okolo vás alebo skákajú z vás.
2. Vytvorte plán práce: Pri práci z domu je ľahké stratiť cestu; Preto je veľmi dôležité vytvoriť pracovný rozvrh a rozvrh pre deti. Momentálne máme rozvrh pre Nolana od Wakeup, Breakfast to Study a Playtime. Mať mu podobný rozvrh, aký bol v škole, je oveľa jednoduchšie. Budem zdieľať, ako vyzerá jeho súčasný rozvrh v mojom príbehu Instagramu. Je v poriadku nechať deti sledovať trochu viac televízie ako obvykle (buďte flexibilní). Sú to nejaké vzdelávacie show, ktoré môžu sledovať, o ktoré budem zdieľať svoj ďalší príspevok vo štvrtok. Všimol som si, že sa snažím lepšie s rozvrhom, rovnako ako aj moje deti.
3. Zobuď sa a pracujte v skorých hodinách: Ak pracujete, môžete začať s úlohou veľmi skoro, aby ste mohli urobiť veci skôr, ako sa deti prebudia. Využite tiež čas zdriemnutia na vyčerpanie veľa práce.
4. Rozhovor o svojej práci so svojimi deťmi a komunikujte so svojou prácou: chcete svojim deťom jasno, pretože nechcete, aby boli zmätení, prečo ste doma a nechcete s nimi tráviť celý deň . Prvý deň práce z domu s deťmi bol včera a bolo to ako najdlhší deň vôbec. Dokonca aj Nolan sa čudoval, prečo som pracoval, keď som mu vysvetlil súčasnú situáciu. Toto nie je najjednoduchší čas, ale spoločne to môžeme urobiť! To sa určite nemôže vzťahovať na deti. Preto Nova pokračuje svojím denným rozvrhom s pomocou. Dajte vám tiež manažérovi hlavy, ak potrebujete prestávku, aby ste sa zúčastnili svojho dieťaťa. To je všetko pre vzdelávanie pre všetkých a komunikácia prechádza dlhú cestu.
5. Urobte si prestávku: Keď je čas na prestávku, urobte si prestávku. Môžem byť workoholik. Pri práci z domu je tlak na preháňanie. Niekedy, keď ma dohnali konkrétnu úlohu, chcem ju dokončiť skôr, ako dúfam, že na niečo iné, ale s harmonogramom využívam prestávku na obed a strávim nejaký čas s rodinou. Je to skvelé, že sa chystáte na prácu, ak je dobré počasie, alebo hrať na stolových hrách. Nolan sa teší z hry hádať, kto a pripojí štyri. Vo svojom ďalšom príspevku budem zdieľať viac aktivít, ktoré súvisia s deťmi.

Môžete sa tiež tešiť:

Zábavné jarné šaty na kúpu teraz

Ako sa pohodlne obliekať na túto dovolenku vďakyvzdania

Najvyhľadávanejšie letné šaty na nosenie…

5 vzrušujúcich vecí, ktoré môžete urobiť pre vaše Miami …

Spoznajte sa.

Zaregistrujte sa s e -mailovou adresou a získajte správy a aktualizácie.

Krstné meno

Krstné meno

Krstné meno

Krstné meno

Priezvisko

Priezvisko

Priezvisko

Priezvisko

Emailová adresa

Emailová adresa

Emailová adresa

Emailová adresa

Predplatiť

Ďakujeme za prihlásenie!

Leave a Reply

Your email address will not be published.