Cannes 2015 Špeciál: Cesta Aishwarya Rai sa končí

, ktorú prišla, videla, dobyla a teraz je čas, aby sa jej fanúšikovia rozlúčili. Zatiaľ čo urobila úžasné vystúpenia v Elie Saab a Oscar de la Renta – oficiálnych dizajnérov červených kobercov – tiež sa uistila, že odíde s ranou!
14 rokov v Cannes a nikdy sklamaním pre Ash. Každý vzhľad, ktorý urobila, uprednostňovala svojich dizajnérov Desi viac ako jej dizajnéri Angrezi. Ale tento rok, jediný čas, keď mala na sebe indickú dizajnérku, bola na konferencii „Heforshe“, kde ju všimli v červenej kvetinovej kombinéze Sabyasachi Mukherjee.

Keď sa jej posledné vystúpenie priblížilo, dúfali sme, že ju uvidíme v zadku Kick Sare alebo nejakej desi couture. To sa však nestalo. Mala na sebe drasticky rozšírené šaty a vyzerala báječne! Žiadne sťažovanie sa tam.
Deň 2
Na svoj deň 2 na červenom koberci nosila Aishwarya Rai nádherné šaty Ralph a Russo a vyzerala každé trochu nádherne. Jej vlasy boli opäť urobené v mäkkých kučeroch, ale jej make -up nebol nič ako jej obvyklý make -up červeného koberca. Mäkké dymové oči, nahé pery, tónované líce a prízvukové vlastnosti tváre. všetko v jednom. Milovali sme!!
Zdroj: ibnlive.comsource: instagram.comSource: instagram.com [SC: Mediad]

Stlačiť
Na ďalšie stretnutie s tlačou sa Aishwarya vydala na cestu Sonam a rozhodla sa pre veľmi dramatické šaty. Navrhol George Chakra, šaty ju vybavili ako druhá pokožka a prinútili ju vyzerať ako zmyselná bohyňa. Nemôžeme sa rozhodnúť, čo sa nám viac páči – Aishwarya, jej šaty alebo jej make -up. Čo hovoríte chlapci?
Zdroj: Instagram.com, s tým, cesta Aishwarya Rai v Cannes sa končí a Wethinks to bola dosť rušná cesta !!

Leave a Reply

Your email address will not be published.